Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi ki a társadalom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi ki a társadalom az olyan férfiakat akik az élet könnyebb oldalát választják azaz nem akar feleséget, családot, gyereket?

Figyelt kérdés

Lassan 40 felé teljesen boldog vagyok egyedül, nincs baj a nőkkel, a házas élet nehézségeit nem élem át, nem folyik el a pénzem a gyerekre stb.stb...


Családom, kollégáim, barátaim stb. Mind mondogatják mikor lesz család gyerek, meg gyerek vagyok még, nöjjek már fel stb..


2017. ápr. 29. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
de azér prostizni szoktál kérdező nem?arra folyik el a pénzed
2017. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1. Soha nem voltam fizetős lánynál...nem is fogok. Nincs nagy szexuális étvágyam, megvagyok szex nélkül is. Illetve időnként netről összejön szexuális kapcsolat
2017. ápr. 29. 20:56
 3/22 anonim ***** válasza:
29%
Mert aki a konnyebb utat valasztja, az altalaban lusta, gyenge emberek, ennyi. Nekem nem baj, csak nemigen van ertekelheto oldaluk.
2017. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen irigység. A többi férfi szív a megcsúnyult, vérszívó, kövér felesége mellett, te meg gondtalanul élsz, mint hal a vízben.
2017. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem ez a megszokott, ennyi. Ha neked így kerek az életed, akkor élj így. (Azzal nem értek egyet hogy elfolyik a pénz a gyerekre. Amíg nem válsz apává, fogalmad sincs miből maradsz ki, de ez csak az én véleményem.)
2017. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, nekem egyáltalán nem tűnt fel, hogy lenézne a társadalom.

Amíg viszont ugyanez a társadalom ennyire leértékeli az apaságot az anyasághoz képest, nem csoda, ha kevés férfi akar apa lenni.

2017. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Semmi baj, ha csalad, utod nelkul akarsz elni. Ha neked igy tetszik az eleted, elj igy. 20-30 ev mulva majd kapsz a temeto legutolso soraban egy koztemetest, meg a kutyak sem fognak vonyitani utanad. Hidd el, hogy senkit nem zavar a vilagon, hogy egy embertarsunk elete hiabavalosag. Jottel, mentel...de minek? Ezt a beszeld meg magaddal.
2017. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
#7 mert te nem jössz és mész.. de minek? gyerekeid ha egyáltalán ott lesznek a temetéseden, sírni fognak 4 napig.. aztán élik tovább az életüket nélküled! Semmivel sem leszel különb mint a kérdező!
2017. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7. Köszi szépen hogy aggódsz értem de tudom jól hogy lesznek olyan emberek akik sírni fognak értem, jaaa temetés meg szórás lesz
2017. ápr. 29. 21:43
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

"20-30 ev mulva majd kapsz a temeto legutolso soraban egy koztemetest, meg a kutyak sem fognak vonyitani utanad."

Már bocs, de aki meghalt, annak nem q mindegy? :D


"Hidd el, hogy senkit nem zavar a vilagon, hogy egy embertarsunk elete hiabavalosag."

Miért lenne hiábavalóság? Sokan hasznosabban és maradandóbb értékeket létrehozva töltik az életüket, mint akik hátrahagynak 8-10 gyereket.

2017. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!