Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok egyedül lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok egyedül lenni? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

A párommal több éve vagyunk együtt (összeköltözésre nem került még sor rajtunk kívüli okok miatt). Nincs is semmi baj a kapcsolatunkkal se vele (megértő kedves, odaadó, vonzó és passzol a személyiségünk) azonban azt vettem észre magamon, hogy nagyon szeretek és szeretnék egyedül lenni és egyszerűen nem értem mi a baj velem. És nem a külön töltött időre gondolok, hanem hogy ne kelljen senkivel se tartanom a kapcsolatot, megtehessek bármit. Itt nem alkalmi szexuális kapcsolatokra gondolok hanem bármire amihez épp kedvem van, vagy hogy ne beszéljek senkivel egy napig (vagy tovább) ha nem akarok, de ennek nyilván nem tehetem ki.


Volt már így valaki? Mit lehetne tenni?


Nagyon köszönöm a válaszaitokat, felpontozok mindenkit!:)



2017. ápr. 29. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem éreztem így kapcsolaton belül, ha rendben volt minden. Szerintem valami mégsem oké. Ha nem is szeretnél tudni róla napokig akkor szerintem nem vagy már benne 100%-ig a kapcsolatban. De lehet más volt már így, hátha valaki ír okosabbat. :)
2017. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem változol, úgy látom.
2017. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki életében van ilyen, amikor kell a tér, a szabadság. És igen, kapcsolaton belül is. És ez nem baj, mert ugyanúgy szereted, csak most kell a tér. Majd túljutsz rajta. Csinálj most kicsit​több sajat dolgot, és ha kiélted magad, menj vissza hozzá. Persze, ezt is helyesen kell értened. Közben együtt vagytok, megy az élet ugyanúgy, csak csinálj több egyedüli dolgot.
2017. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. ha megkérlek ezt elmagyaráznád hogy érted? Csak mert fogalmam sincs mit akarsz ezzel mondani 😅
2017. ápr. 29. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Ez már volt párszor régebben is.

2017. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. ezért nincs kapcsolatom...

Nekem nagyon kell az "én-idő", megfulladnék, ha nem kapnám meg.

2017. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!