Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya fiú vagyok akkor el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya fiú vagyok akkor el kell fogadnom azt hogy soha nem leszek boldog és soha nem fog szeretni egyetlen nő sem?

Figyelt kérdés
10 éve csajozok, 26 vagyok, körülbelül 1000 nő utasított vissza már, 4-5 nő volt aki nem.
2017. ápr. 30. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
az is bőven elég ha egy nőnek tetszel :D
2017. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem a kinézetteddel van gond, hanem a hozzáállásoddal. Egyet kéne megszerezned, és leélni vele az életed, nem pedig a gyakori kérdéseken rinyálni, hogy neked sosem lesz csajod. Itt sok csúnya lány van, de mindegyik Adoniszt keres. Kapd össze magad! Menj el kondiba, fodrászhoz, szoláriumba, pszichológushoz stb. Legyél egy kicsit férfiasabb, mert nagyon eltunyultál. L
2017. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem a külső számit hanem az önbecsülés
2017. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem a külső számit hanem az önbecsülés"


Francokat. Menj fel egyszer a Randivonalra egy hónapig, ott pontosan meg fogod érteni, hogy mennyire a külső számít. Minden csaj 180 cm felettit keres.

2017. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A magassággal nincs gond 2 méteres pasi vagyok.


Viszont elképesztően undorító az arcom.

2017. ápr. 30. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
A külsőn nagyon könnyű változtatni, igazából sokkal könnyebb, mint a belsőn :) Ronda embert én még nem láttam, csak olyat, akinek fogalma sincs arról, hogy kell öltözködni, béna a haja, stb. stb. Egy jó stílussal a rondább srácokból is ki lehet hozni minimum egy közepeset :P de van olyan ismim is, akinek elég fura arca van, de sportos srác, a teste olyan, hogy csorog utána a nyála minden csajnak, nem is volt problémája soha a csajozással... szal nem sírni kell, hanem változtatni rajta :P
2017. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nem akarok másmilyennek látszani, mint amilyen vagyok :D
2017. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak elfogadnád, és nem lenne több ilyen nyavalygós kérdés 😭
2017. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!