Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja szétmentünk a barátommal, mert nagyon féltékeny volt mindekire.Egyik buliban egy hónappal ezelőtt kavartam egy sráccal, de semmi komoly nem történt mert én az exemet szeretem szóval hanyagoltam..csak sajnos felejteni akartam azt hittem így könnyebb lesz.

Aztán most beszéltünk újra az exemmel és kibékülésnek volt nyoma... de megkérdezte, hogy volt e valakim én meg elmondtam neki, mert tőlem tudja meg ne mástól... És azt mondta, hogy mostmár nem akar tőlem semmi komolyat mert tovább akartam lépni és megsértődött, hogy csalódott bennem.

Az lenne a kérdésem, hogy jöhet negatív és pozítiv vélemény, de ti hogyan cselekednétek? Ez tényleg akkora probléma? A barátaim szerint nem akadhatna ki mert nem voltunk együtt... De én megértem, hogy rosszul esik neki, de nem haragudhatna.. Nekem is rosszul esne de nem lenne okom rá haragudni nem voltunk együtt.



2017. ápr. 25. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekesen viselkedik az exed. Keress férfit.


33F

2017. ápr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülye gyermeteg játszmák


Nőjjetek fel

2017. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nevetséges a viselkedése.

1. Mmár egy hónapja külön voltatok

2, mégse bírtad megtenni, mert még őt szereted


Szerintem is keress egy férfit, ez akkor is megőrülne a féltékenységtől ha csak leugrasz a boltba 5 percre.

N

2017. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a volt párod részéről gyereks hozzáállás.

Mégis mit várt volna tőled? Apácaként éled le rá várva egy kolostor ablakából merengve az életed hátralevő részét?

Mellesleg nyitott és egyenes voltál és elmondtad.

Semmi joga erre a hisztire szerintem.

Magának felállított az agyában egy képet (te otthon a párnák közt félholtan sírsz utána és epekedsz egy folytatásért), aztán arcon csapta a valóság. Ezt neki kell önmagában megemésztenie, nem a te hibád.

2017. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!