Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek a helyzetet, ha?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy szeretőtök a párotok mellett, aki iszonyatosan jól dug, jobban mint a párod (bár a párod sem rossz, de valahogy mégsem tökéletes). Úgy helyben hagy minden egyes alkalommal, ahogy az neked kell, ahogy arra szükséged van. A farka tökéletes.(-en megfelel a te igényeidnek). Viszont egy héten egyszer tudtok találkozni és chaten beszéltek, ahol sokszor nem úgy működik a kommunikáció ahogy az elején meg ahogy szeretnéd és ez megmérgezi a hangulatot, ezen túl pedig már felüti fejét nálad a féltékenység...Szóval próbáljam elnyomni magamban ezt és kussoljak, szüntessük be az írkálást és így kerülve a konfliktust addig élvezkedjek vele amíg lehet és tart? Ő eddig egyetlen találkozót sem mondott le. Viszont a kezdetektől viszi a dologba a romantikus elemeket is, amire fel is hívtam a figyelmét, hogy nem tudom hova tenni hisz tudtommal ez csak szexről szól. Tovább csinálta..ez oda vezetett hogy közelebb kerültem hozzá érzelmileg és már van bennem féltékenység is. Hogy intézzem a dolgot?

2017. ápr. 30. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

kezdésnek szerezz egy lapátot és ásd el magad valamelyik szemétdomb közelében.

de amúgy a kérdés sima provokáció, szóval nem érdemes foglalkozni vele.

2017. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Lőjj egy képet mint kotlik a tojásokon és küld el a faszijának. Megérdemli.

30/f

2017. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő..ha nem derült volna ki. Én foglalt vagyok, a szeretőm pedig szingli. És nem volt szándékomban provokálni, ebben a helyzetben vagyok és szivesen fogadnám ilyen téren tapasztalattal rendelkezők tanácsát. Akinek már volt afférja stb
2017. ápr. 30. 12:22
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

Az érzelem a szexkapcsolatban sem kizárt,de ha nem akarod továbbvinni ezt, akkor próbálj kevésbé olyan helyzetbe kerülni,hogy az érzelmi oldal erősödjön.

Pl. ne levelezgessetek,ne igyekezz belelátnio a Rajtad kívüli életébe.


Nem szép dolog a félrelépés, de megeshet férfivel, nővel.


Tartsd meg amíg jól működik a szex, hiszen egy idő után már nem biztos,hogy Vele is olyan izgalmas, élvezetes lesz mint az elején.

2017. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor remélem a hapsid fog egy fényképet kapni. Bocs a félreértésér. Volt ilyen afférom.

30/f

2017. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-esnek köszönöm a normális, objektív választ!
2017. ápr. 30. 12:45
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Gusztustalan lotyó vagy. Remélem lebuksz és jól agyonver a kedves párod...
2017. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Szeretője van, de még ő lesz féltékeny xDDDD

Hans!

2017. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
16%

Általános tévhit, hogy a férfi császár ha félrelép a nő meg egy olcsó nő.

Semmivel sincs több joga egyik félnek se.

Ha úgy lépsz félre, hogy a párod ezt nem tudja meg, nem bántod meg akkor csak neked lesz jó neki nem lesz rossz. Használj gumit védekezz, mert másnak szülni gyereket, ciki lehet.

És igen is van szex érzelem nélkül csak a férfiak könnyebben ugranak ebbe bele a nőkben a szexközben kialakul a kötődés ez természetes dolog, hisz ha teherbe esnél kell egy társ aki megóv titeket.


Miért jobb ő mint a párod, mert új, mert tiltott, mert izgalmas. ez addig lesz ilyen amíg nem válik mindennapossá megszokottá a dolog.

2017. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9: Más stílusban szexel, a farka is màsmilyen. Bírja órákig és a farka kőkemény. A párom nem bírja.
2017. ápr. 30. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!