Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy tetszett valaki, de úgy éreztétek, nem vagytok "méltóak" hozzá?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy törtent.

Kerdezo és veled?

2017. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, mert ő valamiért az ( akkor még fiatal) agyamban olyan tökéletesnek tűnt. Aztán rájöttem, hogy klassz csaj vagyok és nincs mitől félnem :D

23/L

2017. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem eddig sajnos csak olyanok tetszettek, akik hozzám nem méltóak. Persze ez mindig utólag derült ki.
2017. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez a szép nők egyik legnagyobb problémája, hogy a férfiak így állnak hozzájuk, emiatt van sokuk szingliségre "ítélve".
2017. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: mutass nekem egy olyan szép nőt, aki szingliségre van ítélve...
2017. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de azóta már a férjem.
2017. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Többen vannak, mint hinnéd. A férfiak fejében létezik csak az, hogy "ááá, biztos van barátja", ennek pedig gyakran ellentmond a valóság. Emiatt a gátlásosság miatt nincs soha dolgotok szép nővel, pedig sokan évek óta egyedül vannak, csak senki se gondolná róluk.
2017. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

persze.


Ő egy aktív bulizós életet él, én meg egy otthonülőset és nem is vágyom ezen változtatni. Ez nem fér meg egymás mellett, mert milyen már, hogy az egyik bulizik, a másik meg otthon ül.


Fölösleges erőltetni..

2017. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"pedig sokan évek óta egyedül vannak, csak senki se gondolná róluk."


Ha ez zavarná őket, akkor nyilván nem lennének lusták kezdeményezni. Ha meg nem zavarja őket, akkor miért baj, hogy egyedül vannak?

2017. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 én csinos és szép nőt még nem láttam egyedül... max 2 kapcsolat között őrlődni.
2017. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!