Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy veletek, hogy valakibe szerelmes voltatok, tetszett meg minden, és mikor "megszereztétek", vagyis összejöttetek vele, már nem éreztétek ugyanazt?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig így voltam...(Pl. a játékokkal is stb...)Lehet hogy azért mert még fiatal vagyok? 16/L
2012. okt. 20. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ebből is látszik hogy az nem volt szerelem, majd ha az eljön, nem érzel igy. és igen biztos amiatt van ez mert még fiatal vagy.
2012. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Külsőleg tetszett neked.Aztán megismerted és még sem olyan amilyennek elképzelted.Ez teljesen normális.Nem minden ismerkedésből lesz igazi "szerelem" kapcsolat
2012. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én egy csajjal közösen küzdöttünk egymásért, mire minden jó lett volna, részben ezért (mert nem éreztem semmit) össze se jöttem vele.


A vicc az, hogy 3 évig játszottunk egymás idegeivel + mind2-en sírtunk is eleget.

2012. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mentek a pluszok!:)

Akkor remélem mire felnövök, megváltozik ez.:)

2012. okt. 20. 12:26
 5/11 anonim ***** válasza:
nyugi ha jön a megfelelő ember és elég érett leszel hozzá akkor rendben lesz minden. A szerelem ellen nem lehet
2012. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem lehet mit tenni, csak jön.
2012. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk valószínüleg csak vonzalom volt,és nem szerelem
2012. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát én már várom az igazi szerelmet!:)

Az lehetséges hogy vonzalom volt...Mert akkor nem múlt volna ennyire el:/

2012. okt. 20. 12:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van. Tetszik egy srác de amint van rá esély, hogy az enyém lehessen már nem érzem ugyanazt :/ Remélem én is kinövöm. :D
2012. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd elfog jönni ne aggódj :)
2012. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!