Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy párotok nagyon szerelmes volt belétek, nektek pedig tetszett nagyon de nem éreztetek mégsem mindent elsöprő szerelmet iránta?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ilyenkor? Mert hülyén érzem magam. Nem arról van szó, hogy nem szeretem, csak én nem annyira erős fokozaton.remélem értitek miról lenne szó.
2009. máj. 31. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ,h mióta vagytok együtt.ha a kapcsolat elején vagytok még,akkor ne aggódj emiatt.Az első hónapokban ez teljesen normális.
2009. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat....ha neked ez igy rendben van akkor ne erezd rosszul magad. ha meg ugy erzed nem szereted elegge, jobbat erdemel es van aki teged jobban erdekel/vonz akkor szakits. bar szerintem ha mukodik a kapcsolat ennyiert nem erdemes szakitani. hagyj neki idot, lehet h beleszeretsz.
2009. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En voltam igy s neha vagyok is igy. Tudod a rozsaszin kod egy ido utan elszall. ugyanugy "ember" marad a parod ahogyan meg sokan a Foldon, rajossz minden jo es rossz tulajdonsagara egy ido utan, es nem mindig "eg a tuz" olyan erosen. De jon egy kis szel es fellobantja a parazsat. En eleg gyakran vagyok ugy h erzem h most elsoproen szeretem, maskor csak erzem, hogy szeretem. Ez valtozo, Vele is megtortent, hogy igy erzett, es mar velem is...mi tobb mint masfel eve vagyunk egyutt

ne aggodj

2009. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a kapcsolat elején volt így.. azóta rendeződött a dolog és szerintem most már jobban rajongok én érte, mint ő értem akkor, pedig ez nagyon nagy szó ((:

Tudom, óriási közhely, de az idő majd megoldja, és egyre jobban fogod szeretni.

2009. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
most csak azért vagy vele, mert tetszik?
2009. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!