Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiznátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfival, akinek annyira nincs pénze, hogy van, hogy napokig nem eszik?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam pénzéhesnek, nem azért választok egy férfit, mert gazdag. De most ismerkedtem egy pasival neten keresztül. Aztán egyszercsak mesélte, hogy már két napja nem evett. Azt hittem fogyókúrázik vagy ilyesmi. De aztán kiderült, hogy azért nem evett már két napja, mert nincs kajára pénze.


Ezek után már nem nagyon volt kedvem vele tovább ismerkedni. Nem várom el, hogy egy férfi mindent fizessen nekem, ha randizunk, de egy olyan férfival, akinek még kajára sincs pénze, semmi közös programot sem lehetne csinálni, mert a saját részét sem tudná kifizetni.


Ja, és nem egy fiatal diákról van szó amúgy, ebben az esetben még megérteném, hanem egy 29 éves férfi.


Mit gondoltok?


2017. ápr. 30. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem.


Ha ennyire mélyen vagyok, le vagyok v. le lennék csúszva biztos nem az lenne a fő az életemben, hogy ismerkedjek, nem is értem ezt a palit xd.

2017. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha lenne pénze de mondjuk otthon lakna, akkor az lenne a baj :D lényeg, h mindig legyen vmi :)
2017. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

1. mit dolgozik?

2. tudni kéne beosztani a pénzt, amennyie van, ebből is látszik, hogy ezt képtelen megtenni és ennek nem lesz jó vége

3. ha kevés a pénze, akkor vállaljon plusz munkát

4. ha neki ez megfelel, akkor ne várja el azt, hogy a másik ezt majd tolerálni fogja, rosszabb esetben arra spekulál, hogy majd eltartassa magát valakivel

2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem randiznék vele.
2017. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert teljesen más közegből jövünk és aki ennyire nem tudja a pénzt beosztani,ott bajok vannak.Jó,nem keres sokat,de akkor is.
2017. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Randizási időszakban tényleg cink a dolog, de azért azt gondolom, vannak szituk, amikor ez tolerálható. Nyilván akkor, ha ez nem rendszeres, és nem azért van, mert pl cigire szórta az összeset. :)

Párommal, mikor összejöttem, neki pl egész hónapja 2000 Ft-ja volt, önhibáján kívül. Nem zavart, fizettem én a randikat. Igaz, mi nem látatlanban ismerkedünk, már volt előtte egy meglévő ismeretség, így másabb.

De nekem is volt már olyan szitu, hogy hó végére örültem, ha napi egy zsemle jutott. Egyszeri alkalom volt, de előfordult. Szóval ezért nem ítélek el senkit.


...hogy látatlanban randiznék-e ilyen férfival? Hát, nem tudom. Ha annyira klappol minden, akkor talán.

Azért az cink, hogy így simán bevállalja, én nulla randi mellett nem tenném. Legfeljebb igyekeznék úgy alakítani, hogy az első randi fizu utánra essen.

2017. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
érdekes, hogy internetre és számítógépre, meg áramra van pénze de kajára nincs..
2017. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én amikor találkoztunk egyszer délben és megláttam, hogy "vibrál" (fölborult tartalékú embernek ég a szeme, túl vidám és remeg is), akkor rákérdeztem, hogy evett-e? Naná, hogy aznap még nem.


Épp volt némi lecsó a zsebemben, hát simán bementem a legközelebbi pékségbe, oszt vettem némi harapnivalót neki (meg persze magamnak is, ha már...).


De hát én pasas vagyok, a nő meg amúgyis "csak" barát volt.

2017. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit: én is tudom, hogy milyen érzés ez az említett "vibrálás".
2017. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert más társadalmi csoportba tartozunk, eltérő igényekkel.

Vagy akkora hitele van, ami miatt soha nem fogok tudni vele hosszútávra tervezni.

De mindenesetre megkérdezném miért nincs mit ennie. Lehet, hogy meg tudná magyarázni, és az jönne ki, hogy ez csak egy ideiglenes állapot, de erősen dolgozik azon, hogy előrébb jusson.

Nem a pénz számít, de egyszer gyereket akarok, és ha a férjemnek nincs akkora jövedelme se, hogy ő enni tudjon, akkor hogyan látnánk el egy babát az én támogatásomból?

A puszta szerelemből nem lehet pelenkát venni és rezsit fizetni:(

2017. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!