Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiznátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfival, akinek annyira nincs pénze, hogy van, hogy napokig nem eszik?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam pénzéhesnek, nem azért választok egy férfit, mert gazdag. De most ismerkedtem egy pasival neten keresztül. Aztán egyszercsak mesélte, hogy már két napja nem evett. Azt hittem fogyókúrázik vagy ilyesmi. De aztán kiderült, hogy azért nem evett már két napja, mert nincs kajára pénze.


Ezek után már nem nagyon volt kedvem vele tovább ismerkedni. Nem várom el, hogy egy férfi mindent fizessen nekem, ha randizunk, de egy olyan férfival, akinek még kajára sincs pénze, semmi közös programot sem lehetne csinálni, mert a saját részét sem tudná kifizetni.


Ja, és nem egy fiatal diákról van szó amúgy, ebben az esetben még megérteném, hanem egy 29 éves férfi.


Mit gondoltok?


2017. ápr. 30. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert vagy képtelen beosztani a pénzét, vagy elcseszi minden szarra, vagy tartozik fünek-fának.
2017. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem.

Nem azért, mert pénzéhes vagyok, de a saját anyagi helyzetemnek megfelelően, kialakult egy életszínvonalam. Szeretek ide-oda eljárni, ezt meg azt csinálni néha. Nem eszek minden nap flancos éttermekben vagy ilyesmi, de van egy kialakult színvonal, amit szeretek tartani, néha elmenni moziba, kiállításra, kirándulni, étterembe, bárokba, ha nem is hetente, de azért 2-3 hetente valami nagyobb volumenűt, érted. Volt már olyan párom, aki ezeket nem engedhette meg magának olyan gyakorisággal, mint én, amivel egyrészt nincs baj, viszont nem szeretek csak otthon dekkolni egy kapcsolatban. Ha felhozom, hogy menjünk el ide-oda, és nem engedheti meg magának, ráadásul sok pasi azt se engedi meg, hogy akkor aznap én álljam a dolgokat, akkor marad az otthon ülés, ami hosszan távon nekem rohadt uncsi és inger- meg élményszegény.

És akkor ott vagyok egy kapcsolatban, nem megyünk sehová, persze, nyilván el tudok egyedül meg barátokkal menni, de ha valaki kapcsolatban van, szeretne a párjával is megosztani élményeket, érted, de nem tud, mert más anyagi helyzetben van, és a férfi büszkesége nem állja, hogy néha én hívjam meg valamerre.

Nem kóser.

2017. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Áron2222222 válasza:
Egy csöves akinek van gépe internetje meg áramja
2017. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!