Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyan férfival, aki rendben van, viszont a családja kicsit gáz?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy a családja kicsiz gáz? Miben az?
2016. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze , a csaladjarol senki nem tehet!:)
2016. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Nem a családdal randizik a csaj, hanem a sráccal!

2. Mit értesz azon, hogy kicsit gáz?

3. Miért gondolod, hogy a családi háttér befolyásoló lenne a randidra nézve, ami teljesen független a családodtól egyébként?

4. Minden családban vannak kisebb-nagyobb zűrök.

2016. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szülők isznak, na nem részegre, de azért minden nap. A tesója meg haszonleső.

Őrá egyik sem jellemző és szégyenli hogy ilyenek.

2016. jún. 1. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:

most is azt csinálom.


amíg nem vagyok velük egy háztartásba kényszerítve, szerintem oké.


és nem kell őket szégyellnie, csak ne várja el, hogy én alkalmazkodjak a dilijeikhez. amikor ritkán találkozunk, persze tapintatos lennék meg udvarias. míg el nem kezdenek baszogatni.

2016. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A te pasid családjával mi a gond?
2016. jún. 1. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nők esetében is vannak furcsa családtagok bőven. Komoly kapcsolat előtt emiatt is fontos, akármennyire is nehéz, valahogyan függetlenedni tőlük.

Mondjuk kapcsolatban és jó pár hónapig nem szeretek találkozni a közeli rokonaival, megvannak az okaim erre, ezért nekem biztos nem okozna gondot :)

2016. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha a családdal nem kell találkozni, akkor igen
2016. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a gond vele, és komolyan veszed a "kapcsolatotokat", akkor szerintem ez ne legyen befolyásoló dolog számodra. Ha látod rajta a kitörni akarást, a küzdést, akkor no problem. Mint írtad ő nem ilyen, szegyenli is, valószínűleg tisztában van vele, h gázosak, és nem fogja erőltetni a közös ebédeket vagy nem tudom... Ha tényleg szeretitek egymást ez még egy kapocs lehet köztetek. Gondold magadat az ő helyébe, neked mennyire jól esne, ha vki kitartana melletted ilyen élethelyzetben is. Nem a családjával jársz ezt, viszont fontos tisztázni!
2016. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha vele nincs gond, csak a családjával, akkor igen. mindenki megérdemel egy esélyt és azt is, hogy ne a rokonai alapján ítéljék meg/el.

viszont a zűrös család ritkán van jó hatással az emberre és akaratán kívül is lehetnek olyan problémái, amiket a családból hozott magával, illetve az sem kizárt, hogy a család rossz hatással van rá, befolyásolja, szekálja dolgokkal, nem tud nekik nemet mondani, pénzt lejmolnak tőle, stb, amik egy kapcsolatban téged is érinthetnek, hiába akarsz függetlenedni tőlük - pláne, ha ő sem tud/akar...


az ilyen zűrös családi háttér következményei előfordul, hogy csak sokkal később, különleges helyzetekben, nagy nyomás alatt jönnek ki. ismerek olyan párt, ahol az első gyerek születésekor teljesen megváltozott a férj személyisége, viselkedése. amikor ő maga is apa lett, egy csapásra felvette a saját apjától látott viselkedésmintákat, pedig előtte teljesen máshogy viselkedett.


szóval add meg neki az esélyt, de azért csak óvatosan és nyitott szemmel, hogy legalább meglepetések nagy ne érjenek!

2016. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!