Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A romantikus ebédet hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikus ebédet hogyan lehet romantikussá tenni és mit illik főzni ha első randi?

Figyelt kérdés
Gondolom nem fokhagymàs pirìtóst vagy hagymàs babot kell készíteni,de ha nem tudom mit szeret,akkor mègis mit!?
2017. máj. 2. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A mai randizók nem kommunikálnak?

Most komolyan,miért nem kérdezed meg mit szeret ?


?


N/42

2017. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

ha lány vagy, azt javaslom semmit se főzzél. természtesne veszik a későbbiekben.


Ha férfi készít ételt respektet vált ki, ha nő akkor meg a világ legtermészetesebb dolgaként, sőt kötelező párkapcsolati elemként könyvelik el, nem becsülik meg.


Megfigyelésem szerint azok a nők lettek megbecsülve -enni hordva-kaját rendelve akik nem főznek/főztek.

2017. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettes, egyáltalán nem életszerű amit mondasz.


Tiniknél biztos elhiszem, de felnőtt értelmes férfiaknál igenis fontos hogy egy nő főzzön. Nekem is alap hogy egy nő legyen házias, tudjon főzni. Kaját rendelni naná.... Azt én is tudok nem nagy kunszt...

Nem azt mondom hogy első randira főzzél kérdező, de többedik randi lehet főzőcskézős, bár szerintem közösen csináljátok.

Hogy mit? Hát pont ezért legyen az első pár randi csak beszélgetős.

2017. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tinikről beszélek, hane 30-40 éves nőkről, házasságokról, gyerekkel vagy anélkül.


Aki beült önként és dalolva a konyhába, főleg az első randin, az ugyan ki nem jött onnan többé. Aki viszont megmakacsolta magát és nem főzött vagy csak módjával, sokkal nagyobb becsben tartják, kényeztetik.

2017. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kis alkohol becsiccsenteni 😃 A vörösbor kiváló afrodiziákum, nem véletlenül az éttermi-vacsorás-kajálós randik jelképe 🍷🍷💏

És persze a flört-humor-komoly-komolytalan beszelgetések megfelelő arányának eltalálása is hasznos 😃

2017. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!