Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek randi után illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randi után illik szabatkozni, ha lányként azt érzem, hogy a zavarom és a szégyenlősségem miatt felsültem, és nem voltam a valódi önmagam? És van egy sejtésem, hogy a férfi napok óta ezért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 22:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Megírnám neki őszintén, hogy sajnálom, hogy lehet, hogy nem erre számított, de megijedtem a helyzettől, mivel tapasztalatlan vagyok.
2016. aug. 17. 22:14
 2/5 A kérdező kommentje:

Mármint a randihelyzettől, semmi "olyan" dolog nem volt.

Vagy ezzel csak még jobban elásom magam?

2016. aug. 17. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Nincs veszítenivalód.
2016. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RRR ***** válasza:

persze,de ne magyarázd túl

édes lehettél:XD

2016. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de tényleg ne legyél túlnyüzsgő, inkább csak tömören a lényeget írd, és ha akar még valamit, majd később elmagyarázod neki részletesebben is. :)
2016. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!