Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszájú veszekedős lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyszájú veszekedős lány vagy szelid szerény lány?

Figyelt kérdés
A kettő közül melyiket szeretitek jobban? Indokoljatok is meg :)
2017. máj. 2. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nagyszájú nem kell, mert ez többnyire közönségességgel jár együtt, legalábbis az én tapasztalatom alapján. Egy közönséges nő pedig számomra nem nő. :)

Egy szerény emberben általában könnyebben találok olyat, amiért tisztelni tudom, ez pedig párkapcsolatnál elég fontos (gondolom, ezért ez a kategória).

2017. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerényet, mivel én se vagyok nagypofájú. Sokkal inkább el tudom képzelni, egy szerény, aranyos, de humoros lánnyal, mint egy nagyszájúval, aki minden szarból veszekedést generál. Viszont az fontos, hogy a szerénység mellett azért lehessen vele nevetni, beszélgetni jókat, na akkor lenne tökéletes számomra a lány. 23/F
2017. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szelíd.


Én is békés típus vagyok, szóval a maunikasókat inkább meghagyom másnak.

2017. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a jellembeli hasonlóság miatt a csendes, szelídebb lányok. Olyan jókat lehet velük kettesben beszélgetni egész éjszakákon keresztül...
2017. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyszájú még okés, ha arról van szó, hogy extrovertált, de a veszekedős KIZÁRT! Nincs szükségem olyanra, aki a problémák halmozására törekszik a megoldásuk helyett. Lehet értelmesen is vitázni, kompromisszumos-konszenzusos eredménnyel a végén.


Szelid-szerény tulajdonságokkal nincs problémám.

2017. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!