Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erdeklem vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erdeklem vagy sem?

Figyelt kérdés

Van 1ferfi akivel ismerkedunk, elmondasa szerint bejovok neki tobbszor is talalkoztunk mar. A problemam az hogy alig ir ha ir is 1-2szavakkal valaszol eloben jol elvoltunk, es a talikat is mellozi se szo se beszed megigeri xy.helyen itt talizunk es elsem jott vissza sem irt amir irtam neki, mast csinalt a talalkozasunk helyett, megis ertenem de akkor mert nem lehet megirni? Ennyire nemerdeklem mar? Vagy mas no lehet a dologban?

Segitsetek legyszives.



2017. máj. 1. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön el a találkozóra?


Felejtős!

2017. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megigerte hogy talizunk de egesznap vissza se irt, de akkor miert igeri meg?
2017. máj. 1. 08:02
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
jaj kislány, azért ígérget össze-vissza mindent, mert látja, hogy mennyire kis naiv és befolyásolható vagy. mert látja rajtad, hogy könnyű préda vagy és még mindig foglalkozol vele, ahelyett, hogy dobtad volna már rég, főleg akkor amikor nem jött el a talira és hazudozik neked össze-vissza és te még mindig reménykedsz.
2017. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.. Johetnek meg valaszok.
2017. máj. 1. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a dolog. Most jön majd az a rész, hogy rájössz milyen naiv voltál, hogy hittél neki. De ha egy pasi 2x is mellőzi a talit és nem ír vagy értesít hat az sz*rik a fejedre.. ha 1x előfordul még azt mondom, hogy okés megesik de akkor se nagyon érdekelheted. Én ha találkozok egy férfival aki tetszik akkor alig várom, hogy találkozzunk és az a minimum, hogy szólok ha mégse jó.
2017. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van utolso, mindig ilyen pasikat fogok ki, vagy velem lehet a baj. Koszi a valaszokat
2017. máj. 1. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig hasonló szitukba kerülök. Fel a fejjel :)
2017. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


"Én is mindig hasonló szitukba kerülök."

Mi az, hogy mindig? Miért nem tanulsz a hibáidból? Miért mászol bele újra és újra ugyanabba a gödörbe?

Miért nem kerülöd őket ki?

2017. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs senkire ráírva, hogy milyen ember. Előbb meg kell ismerni. Nyilván az ember probálja kikerülni.
2017. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!