Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ha a barátnőtök a szülinapotokra készítene egy közös pólót?

Figyelt kérdés
az a tervem, hogy veszek egy sima egyszerű, de márkásabb pólót. Egyet neki, egyet nekem ( az enyém rózsaszín, az övé kék) és hímzek mindkettőre egy ugyan olyan mintát ( képzőn tanulok és művészeti gimibe jártam, szóval elég gyakorlott vagyok a hímzésben)
2017. máj. 2. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

attól függ mi lenne a minta, mondjuk én a hideg színeket nem szeretem, inkább legyen narancs, vagy simán fehér


24F

2017. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

te ismered a barátod, te tudod hogy bejön neki az ilyen, és hogy fel is venné e veled.

hiába mondják itt azt, hogy jujj de cuki és aranyos stb, attól a pasid nem biztos hogy fogja értékelni.

2017. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját készítésűnek örülnék, nem mondom, hogy folyamatosan azt hordanám, de biztosan jó ajándék lenne. Ellentétben az előregyártott "páros" pólókkal, amik rettentően giccsesek...
2017. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Pláne, ha kézzel készítené, az sokkal személyesebb. Viszont éppen ezért nem is hordanám, inkább elraknám emlékbe.
2017. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy örülnék. Mindennek örülök, amit egy olyan nőtől kapok, akibe szerelmes vagyok.
2017. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Értékelném, hogy személyes ajándékot próbálsz adni, de alapjában ez inkább csajnak való ajándék. A férfiaknak nincs szükségük ilyen "csak mi, örökre együtt" kategóriás xarokra, jobban örülünk valami műszaki cikknek, pl egy új fülesnek szerintem. Inkább arra firkálj valami menőt, ne hímezgess, mint a vénasszonyok. :D
2017. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ milyen minta.De általában a fiúk az ilyennek nem nagyon örülnek, vagy nem hordják.

Szerintem ha már ilyenben gondolkozol, akkor inkább párnahuzatot csinálj vagy éppen olyan dolgot hímezz bele a pólóba, amit szeret.

Szóval ha mondjuk van egy gépes játék vagy egy autómárka amit imád, akkor annak a logját a párnahuzatra vagy a pólóra.

Szerintem jobban örülnek ilyesminek, mint ilyen páros couplegoalsos dolgoknak.

2017. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki... totál gáznak tartom, ráadásul ilyenkor jön a csaj rszéről a rinya, hogy miért nem hordom.


Köszi akkor inkább értlemes ajándékot adj ebből a pénzből.

2017. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem fiú vagyok, de remélem, nem baj, ha belekotyogok :).


Szerintem maga az ötlet nem rossz, ha 1) nem ilyen "gyújdecejetjükegymástamucikámmal" típusú vagy nagyon nyálas, akaszkodós a minta, mert azt ált. nem szeretik a fiúk, 2) nem lesz utasítgatva, hogy jaj, most akkor összeöltözünk a pólókkal, és nincs hiszti, ha mondjuk nyilvánosan nem akar megjelenni a passzoló pólóban, mert esetleg nyálasnak tartja.

2017. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!