Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feláldoznád az életedet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feláldoznád az életedet a mostani párodért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 13:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Aki feláldozná gondolom egy életre akarja. De sajnos megesik, hogy külön vállnak akkor is ha szeretik egymást. Csak később jönnek rá.


Amúgy nekem is fura, hogy lehet, túllépni egy kapcsolatnál fél évnél korábban, sőt az még rövid idő...

19/l

2010. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

00.08-as légyszives ne itélkezz ugy az emberek felett, hogy nem ismered őket.

Nem kétszínűségből mondják az emberek, hogy az életüket adnák valakiért, hidd el vannak olyanok akik tényleg megtennék, még akkor is, ha ez számodra lehetetlennek tűnik.

Nekem a párom az egyetlen akiért az életemet adnám, és ha valóban segítenék azzal rajta, 100% hogy megtenném.

2010. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Hát nem tom...

...Ér annyit egy 2 éves spániel-és tacskókeverék?

2010. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
egy férfiért sem halnék meg...
2010. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Timii. válasza:

Hát a párom nemrég szakított welem alig 1 hét után...

De nagyon szeretem, szówal fel.

2010. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
sajnos volt rá alkalom hogy bizonyítsam igen fel! majdnem megkéselték,de közéjük álltam ha akkor hirtelen nem jelenik meg a rendőrség most nem élnék,de akkor ezt fel sem fogtam nem gondoltam másra csak hogy nem veheti senki tőlem el a pasimat!már a férjem:)
2010. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hülye aki feláldozná, az élet lényege, hogy minnél több csajt begbasszunk, hülyeség a hosszútávú kapcsolat
2010. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
nem hiszem ...de helyzetfüggő.
2010. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
igen, feláldoznám. persze én sem kerültem még ilyen helyzetbe, de majdnem biztos vagyok benne.
2010. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A szerelem az egy olyan érzés, olyan kémiai folyamt az agyba ,ami teljesen hülyévé tesz, abnormális döntéseket hoz ilyenkor az ember. Ezeket pedig a szürke hétköznapokon, a kihűlés fázisában már marhára lehet bánni. Amikor meg elválnak a párok, már rá se köp az egyik a másikra, annyit sem számít neki többé. Ilyen dolgok ezek. Én nem tenném meg, egyszerüen senkit, de senkit nem imádok jobban magamnál. 26/F.
2012. júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!