Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy csinos,32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy csinos,32 éves anyuka ennyire rideg a férfiakkal, ennyire közömbös a szerelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
26 éve ismerem a legjobb barátnőmet. A volt pasija teherbe ejtette, majd dobbantott, azóta egyedül van a kislányával. Ennek lassan 2 éve már. A világon minden féle pasi megkörnyékezte már, a csúnyácskától az adoniszig, az összeset kikosarazta. Azt mondta annyit csalódott már, hogy soha többet nem enged be az életébe pasit. Meglepődtem...nagyon is meglepődtem és nem értettem a hozzáállását. Azt mondta, hogyha a lánya nagyobb lesz, visszamegy a konditerembe is és olyanná formálja magát, hogy a pasikan eszük ágában se legyen őt leszólítaniuk.
2017. máj. 2. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mit nem értesz? Kib...sztak vele/átverték/ fene tudja mit csináltak, most nem tud, és nem akar nyitni a férfiak felé. Nem is tenné jól ilyen "állapotban", nem tudna teljes "értékű" nőként, emberként funkcionálni egy kapcsolatban. Van ilyen. Kb. egy éves gyerek mellett meg főleg elhiszem, hogy az utolsó utáni gondolata az, hogy jaj de kéne nekem egy pasi...
2017. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A pasik sokkal jobban elkerülik azt, aki egy félig fölfújt búvárruhára hasonlít, mint aki kondizik.


Inkább hajlok arra a verzióra, hogy eleve férfigyűlölő/leszbikus volt a nőcike és a pasira csak addig volt szüksége, amíg meg nem csináltatta vele magát (reprodukció letudva, ugye...), a többi meg a külvilágnak szóló hanta.


De igazából pár év és meg fog látszani: ha stabilan boldog, FELSZABADULT, egyedülálló anya marad, akkor hanta volt.

Ha elő-előtörnek belőle a "sóhajok", akkor viszont tényleg sérült, illetve hát elrontották, no.

2017. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen érthető. Nem akar még egyszer csalódni.

Gondolom a legtöbb pasi nem komoly szándékkal környékezi meg most sem.

A szex nem hiányzik neki, szerelemre meg nem vágyik. Miért kellene mindenképp összejönnie egy pasival?

2017. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Először szakítottak vele?


Szerintem igen.


Majd kiheveri, 2 év után ez már nem normális, de nem tudsz mit tenni, az ő élete.

2017. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

De miert baj az, hogy nem akar?

Kotelezo, vagy mi?

2017. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi az hogy először szakítottak vele? 32 éves egy kétéves gyerekkel, gondolom már előtte is voltak kapcsolatai. Elege van a pasikból, miért baj az? Egy csomó pasi itt rinyál a nőkről és mégis keres magának, legalább ő következetes.
2017. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Legalább nem akaszkodik rá bármelyik arra járó pasasra és teszi tönkre vele a gyerek életét.Az is megviselné a kislányt,ha állandóan új "apukákat" ismerne meg.Egy terhelt nő meg egyébként se tud bevonzani normális fazont,úgy,hogy jól teszi,hogy még nem pasizik.Viszont egy pszichológus tényleg nem ártana neki,már csak a gyerek érdekében sem,mert nőként nem tud férfi mintát nyújtani.Úgyhogy jó lenne,ha legalább férfi rokonokkal lenne kapcsolat.


23/N

2017. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hat meg a dolog, van elég retardált, most egyel több vagy kevesebb, nem téma...


Szerintem elég ha felvesz egy pólót, vagy egy táblát akaszt a nyakába: Nem ismerkedem köcsög! felirattal. Attól mert kigyúrja magát nem lesz jobb mert vannak retardált férfiak akik pont az olyan férfias testre buknak...

2017. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem normális a nő
2017. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ő dolga.
2017. máj. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!