Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz normális, csinos lányt találni fiatal felnőttként? Miért van túlkínálat a fiúkból mindenhol? És miért tűnik úgy, hogy több lány van kapcsolatban, mint fiú?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek, ahol akár csak felmerül az ismerkedés lehetősége, mindenhol fiúk vannak többségben. Bármilyen társaság, szórakozóhely, közösségi klub. Elmegy a kedvem az egésztől. Tavaly egy latintánc táborban voltam, ahol szintén fiútöbblet volt. Egy tánctáborban. A sok kan mind oda megy becsajozni, szinte mindegyiken látom, hogy azért jött. Hogy én mivel vagyok különb? Semmivel, csak a frusztrációm nagyobb, mivel kisebb és véznább vagyok az átlagnál, és 24 évesen nulla tapasztalattal rendelkezem, ezért úgy érzem, nekem nagyobb szükségem lenne rá, mint annak, aki sokkal jobb esélyekkel indul nálam. Bármit találok ki, mindenütt fiúk vannak. Nincs az a társkereső vag fórum, ami ne lenne tele kiéhezett kanokkal. Gondolkozom rajta, hogy elmenjek jógázni, de fogadok, hogy ott is már épp elég fiú lesz ahhoz, hogy elvonják rólam a figyelmet, hisz a lányok egy részének úgyis van barátja. Ez a másik, hogy jó csajoknál már nem is látom értelmét próbálkozni, úgyis van valakijük. És általában véve, azt látom, hogy több az egyedülálló fiú, mint a lány. Ezt sem értem, hogy hogy lehet, hacsak nem eleve annyival több fiú születik, hogy ez ennyire feltűnő legyen. Akkor meg ráfaragtunk. Tudom, menjek el prostihoz. Sajnos annál többre becsülöm magam. Úgy érzem, megrekedtem egy régi korban, valahol a kilencvenes években, ahol a lányok még valahogy szendébbek voltak, alacsonyabbak voltak az elvárásaik, és hozzám hasonló srác juthatott normális nőhöz. Persze lehet, hogy ez csak gyerekként tűnt így.
2017. jan. 25. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Jógázni ne menj, ott is sok a kan. A rúdtáncot tán kevesebb hapsi próbálja be.

30/f

2017. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld a kangoo-t, egyik haverom szokott járni és kb 15 lány között ő az egyetlen pasi.
2017. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nem értem a pasikat. Nyilván, ha én egy alacsony, sportos alkatú csaj vagyok, akkor egy alacsony, sportos srácot keresek. Nem értem, hogy ez miért magas elvárás? Talán inkább neked van túl magas elvárásod, és észre sem veszed azokat a csajokat, akik illenek hozzád.

Amúgy nyugodtan mehetsz jógázni, de elárulom, edzőterembe (aerobik, jóga stb) nem azért mennek a csajok, hogy pasizzanak. Jógán inkább idősebb nők vannak többségben. Más edzéseken (tabata, jumpingfit, alakformáló, zsírégető) szoktak lenni fiatalabb lányok. Talán próbálkozz a hot ironnal, de ott azért vannak pasik is, mivel egy súlyzós, csoportos edzésről van szó. De bőven vannak fiatalabb csajok.

2017. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Amúgy nyugodtan mehetsz jógázni, de elárulom, edzőterembe (aerobik, jóga stb) nem azért mennek a csajok, hogy pasizzanak. "


Na igen, ez a másik. De akkor mégis hova menjek, ami nincs tele nálam jobb pasikkal??

2017. jan. 25. 19:32
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Olyan opció nincs, hogy te válj jobbá? Mondjuk elkezdesz sportolni valamit, és akkor nem leszel vézna, hanem szálkás, de az is jobb, mint a vézna. Vagy valami érdekes hobbit, amiről lehet beszélni?
2017. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Normális, csinos lányt akarsz....hmm...

Szóval te normális, helyes fiúnak tartod magad?

2017. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

#5 ja persze, mert a csajokat érdekli az érdekes hobbi.


Voltam kiállításon, ami számomra érdekes és újdonságnak is számít.. látogatók 90%a férfi volt.

2017. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, a férfiaknak ilyen fos unalom az életük? Ezek a nők táncolnak, jógáznak, élik az életüket, a pasik meg mindent csak azért tesznek, mert nők is lesznek ott. A létezésednek ennyi az értelme?
2017. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
legalább 200x annyi lány él kapcsolatban mint fiú
2017. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"A létezésednek ennyi az értelme?"


Fiú vagyok, szexelni akarok. Nagyobb a libidóm, mint neked. Lehet tagadni, lehet felháborodni, jöhetnek a hülye feminácik meg genderhívők, de ez van. Ez biológiai tény, akinek minden percben 1500 ivarsejtje termelődik tömegesen, és egekben van a tesztoszteronszintje, az jobban vágyik a szexre, mint aki két petét érlel meg havonta és alig van benne tesztoszteron.Törődj bele. Mondanám, hogy majd egyszer talán megérted, de lehet, hogy sohasem fogod.

2017. febr. 11. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!