Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőt bántalmaznak, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt bántalmaznak, az lehet vicces?

Figyelt kérdés

Erről a reklámról van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=S5PQI8tA_Ww&feature=youtu.be



2017. máj. 2. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez kicsit erős, az ilyen flegmákon én maximum csak nevetni szoktam a valóságban.
2017. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem érted?

Ez arról szól, hogy eljátszik a gondolattal, hogy legszívesebben lecsapná a nőt, mert annyira ideges(íti), de a csoki megnyugtatja.

Szó sincs fizikai bántalmazásról.

Egyébként most őszintén, kinek nem jutott még eszébe, hogy ha tehetné, akkor lecsapna valakit (lehet az akár nő is), aki idegesíti?

2017. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Erős. DE - Nem hatott meg!


/N.

2017. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

2-essel egyértek.

Itt nem azon van a hangsúly, hogy bántalmaznak egy nőt (ill. csak eljátszik a gondolattal, h fejbebszná egy székkel, mert rohadt idegesítő). Lehetne férfi is, tökmindegy.

2017. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Erős, hogy ilyent felvesznek, és tuti nagy port fog még kavarni ez a reklám. Faszit rúgnak tökön, eszem megáll az ilyen primitív reklamtol.
2017. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, ilyenkor nem is a reklámmal van baj, hanem alatta a kommentekkel.
2017. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
És azok aa régi MATÁV reklámok mikor az "asszony" sodrófával kergette a férjét, az smafu?
2017. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Szánalmas reklám.
2017. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem a nemeken van a hangsúly ebben a reklámban, legalábbis ami a lecsapást illeti. Nő létemre nem vagyok különösebben kiakadva rajta, persze oké, lehet, hogy mint reklám, tényleg erős lett egy kicsit, de ha a valóéletben tudnám meg egy férfiról, hogy leforgatta már ezt a forgatókönyvet a fejében, akkor nem ítélném el.:D
2017. máj. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért akarod bántani, mert nő vagy mert idegesítő ember?


Szerintem pl vezetés közben sokan kinyírjuk a szabálytalankodókat nemre való tekintet nélkül. Ott van a baj, ha azért akarod bántani, mert pusztuljon az összes nő/férfi/meleg/zöldszemű/akármi.

2017. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!