Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már nem szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már nem szeretem, hanem gyűlölöm! Normálisak az érzéseim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már nagyon megromlott a kapcsolatunk. Húztuk-halasztottuk, legfőképpen én, mert szerelmes vagyok (vagy már csak voltam?!) a régebben számomra "tökéletes" férfibe. Sajnos a sok nem egyetértést miatt több volt a veszekedés, a félreértés, és az ő részéről felém a megalázás. Túl sok bizalmam nem volt a férfiak felé, mert a legtöbb csak szexelni akart, és ez totál elvette a kedvem az egésztől. Vele minden teljesen más volt. A legnagyobb bajom az elmúlt hetekből (de akár hónapokról is beszélhetünk) az, hogy mindig mindenért engem hibáztatott. Tudom hogy sok minden az én hibám is, de ő sem tökéletes! Egy "gyönyörű" , számomra "legszebb" megaláztatása is megvolt. Teljesen lerombolta az önbizalmam, a büszkeségem, és azt a szerelmet amit még éreztem iránta teljesen kinyírta bennem. Úgy érzem már nem szeretem, gyűlölöm, és látni sem akarom soha többet! Aminek nem örülök túlságosan, az az, hogy jelenleg mindent kívánok neki csak jót nem... Remélem ez azért elmúlik, mert tisztában vagyok vele, hogy ezt csak akkor fogom tudni lezárni ha már egyáltalán semmit nem fogok iránta érezni. Haragot és gyűlöletet sem!

Ami picit megnehezíti a dolgot, hogy pár cuccom miatt még muszáj leszek elmenni hozzá, de nem tudom, hogy erre a héten, vagy csak inkább jövőhéten kerüljön sor?! Jelen pillanatban szerintem megtudnám fojtani, annyira dühös vagyok! A másik problémám, hogy emiatt a férfiak felé megint nincs bizalmam. Ezen hogy tudnék változtatni? Persze nem akarok rögtön más pasival kavarni, de azért ezt a bizalmatlanságot semmiképp nem szeretném.


2017. máj. 3. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd az idő elrendezi.

Vannak még férfiak akik nem csak dugni akarnak.

2017. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szeretetet és a gyűlöletet egy hajszál választja el egymástól. Sok közhelyes szólásmondás létezik, de ebben tényleg van valami.
2017. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!