Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem álszentség?

Figyelt kérdés
Folyton lehurrognak a férfi ismerőseim, ha megjegyzem, hogy én nem vagyok jó nő. Miközben ők soha nem néznek meg, beszélnek ki, mutogatnak képeket olyan alkatú nőkről, mint én. Akkor miért kéne azt hinnem hogy "jó nő" vagyok, ha ők sem úgy viselkednek, mint ha annak tartanának?
2017. máj. 3. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy a külsőd miatt vagy jó nő, vagy ki tudja, talán a hátad mögött pont rólad folyik a szó, hogy "de megdugnám a Marikát" :D


24F

2017. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem alszentseg. Jofejseg. Inkabb jobb lenne ha a szemedbe mondanak h nem vagy szexis ?
2017. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És voltaképp mit akarsz? Egy tucat pasit, aki csorgatja rád a nyálad (egy darabig), vagy egy olyat, akinek tényleg te vagy a tökéletes, és nem a telefonon mutogatott nők?


Gondolj erre, ne akarj olyan lenni, aki a tömegnek kell. ;)

2017. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ténykeg nem vagy jó nő, vagy a személyiséged megítélése miatt van így.
2017. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz jót tenni, mert ha dicsérnek nem hiszed, ha rosszat mondanak rád milyenek már... most nem beszélnek ki az a gond, de ha kibeszélnének hidd el attól akadnál csak ki igazán.


Teljesen korrekt férfi ismerőseid vannak, te meg csak legyél olyan amilyen vagy. Ne játszd meg magad és meg fog jönni az akivel kölcsönös lesz a vonzalom.

2017. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy önbizalom hiányod van,nem is kicsi,és talán még testkép zavarod is. Ezért is adsz mások véleményére. És az elöttem írónak teljesen igaza van,ha dícsérnének sem hinnél nekik,szóval Veled van a baj,olvass utána ezeknek a dolgoknak,vagy próbálj változtatni a szemléleteden,fogadd el magad,és ne foglalkozz mások véleményével,ez nehézz lessz,lehet nem is fogsz tudni,mivel sajnos így nevelkedtél. A problémád népbetegség,társadalmi gond, ha ez megnyugtatt,bár jobb lenne ha változnál,a döntés a tiéd.
2017. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!