Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok meleg miért ilyen undorító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok meleg miért ilyen undorítóan álszent társkeresőn?

Figyelt kérdés

Miért kell már a profilban hazudni?


-"Mindenkinek visszaírok, kedves vagyok" --> Aki nem jön be, azt egy " bocs nem"-re sem méltatja, vagy ha visszaír akkor ordít az egyszavas válaszaiból a "tűnj már el" hozzáállás.


-"Barátkozok, kaland nem érdekel" --> jön a leél tőle, hogy "szia szex?"


-fel van sorolva 200 jó tulajdonsága, miközben a válaszai vagy a "le se sz@rlak" hozzáállása alapján én nem tudom elhinni, hogy valamelyik is igaz rá


-panaszkodik a profilban, hogy mennyi a felszínes, meg bunkó, miközben ő is élen jár ebben


-"szerény és visszahúzódó vagyok" --> közben akkora az egója, hogy leveri a csillárt is



Nem hisztizek, nem akarok provokálni se. De ezt nem értem. Mi értelme van annak, hogy valaki már a profiljában hazudik? Ezek után miért csodálkoznak, hogy normális embernek egy idő után nem is kellenek? Elhiszem, hogy senki sem fogja azt kiírni a profiljára hogy "bunkó egoista vagyok", na de azért mégis.

Ha valaki kiírja, hogy mindenkinek válaszol, aki az adott korhatáron belül van, akkor ha nem jön be a másik, miért nem képes egy nyamvadt "bocs nem"-et odaböfögni?

Mert tudom, hogy én sem vagyok adonisz, és én sem jövök be mindenkinek, de ha már én megtiszteltem a levelemmel, azzal, hogy írtam neki egy normális üzenetet, miért kell egyből a kukába hajítani? Nálam nincs kiírva, hogy mindenkinek válaszolok, de én mindenkinek írok valamit, ha mát nem, egy "ne haragudj de nem"-et.



És akkor megy a csodálkozás, meg a profilba kiírt bölcsességek, mert ő több év után sem talált párt magának, közben meg már a bemutatkozása is egy nagy hazugsággal indít.

Mire jó ez?


Nektek van ilyen tapasztalatotok, vagy csak én botlok bele mindig ilyenekbe?



2016. jún. 21. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember leszarja mind a saját, mind a mások profilját is.

Nekem jól ki van dolgozva a profilom, le van írva mit akarok, milyen vagyok kívül-belül és hasonlók. Egészen részletekbe menően.

Az emberek fele el sem olvassa a profilt, vagy ha igen fel sem fogja mi van benne.

Ugyanígy lehet hogy a saját profilján van valami, de azt hónapokkal-évekkel ezelőtt gondolta a világról és már nem aktuális (pl régen szexet akar, ma már komolyat, vagy fordítva)


Én is nyakon vágnék minden hülyét, aki nem tölti ki rendesen a profilját vagy nem frissíti azt az aktuális dolgai szerint, de azt ugye nem lehet

2016. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
A melegek már csak ilyenek. Tisztelet a kivételnek, aki te vagy meg én😆 csak én már vén f.x vagyok
2016. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
azért mert ez általában az egész társadalmunkra igaz, orientációtól és helytől függetlenül. így, a meleg társkereső sem kivétel.
2016. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a viselkedésnek nem sok köze van a szexuális orientációhoz, egyszerűen vannak ilyen emberek.


Én speciel alapból furán nézek azokra, akik csak dicsérik magukat a szövegükben.

2016. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

:D Akik a többieket jellemzik az ismerkedős szövegükben, azokat én alapból kerülöm.

Igazából azt is, aki kisregényt ír magáról.

Mindkét tábor taszít valamiért. :/

2016. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem orientáció kérdése, csak nem értem, hogy mi értelme van már rögtön a profilban hazudni. Az ilyenek hogy akarnak őszinte kapcsolatot?
2016. jún. 21. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudnak, komolyan gondolják. Nem szokta az ember belátni, hogy egy beképzelt önző szemét, akkor se, ha megmondják neki.


Nekem már olyan leveleim is voltak, hogy nem csak a profilon, hanem üzenetben is leírta, hogy ismerkedni és barátkozni akar, aztán mikor én megmondtam, hogy csak szexelni akarok, akkor már hirtelen ő is csak azt akart.

2016. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!