Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám feldobni a házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám feldobni a házas életünket?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk házasok, van két gyerekünk is, harmincasok vagyunk. Nagyjából minden rendben volt a házasságunkban, szeretjük egymást, máig jókat tudunk beszélgetni, szórakozni, hülyéskedni, a hétköznapjaink is szépek.


Az elmúlt időszakban azt érzem mégis, hogy valamiért nem kívánom úgy, és egyre jobban távolodunk el. Észrevettem, hogy mintha az egyik új közös barátunk iránt többet érezne...múltkor rákérdeztem, és csak annyit mondott, hogy bejön neki, de semmit nem akarna tőle. Mégis befeszültem...mintha ő is megváltozott volna az elmúlt időszakban. De lehet, hogy csak bebeszélem magamnak.


Pár évvel ezelőtt nekem volt egy kis "botlásom". Nem csaltam őt meg, csak elég sokáig flörtöltem ugyanazzal a férfivel, jól esett, hogy más is észrevesz, hogy nőnek néz. Ezt megtudta, és nagyot csalódott bennem, de túl tudtunk lenni rajta együtt. Akkor - kicsit kompenzálásként, kicsit pedig azért, hogy feldobjam a szexuális életünket - felvetettem, hogy vonjunk be valakit. Volt egy barátnőm, aki benne volt a dologba, és két alkalommal meg is valósult a dolog...


Most újra felvetettem az ötletet, de furcsa módon először elzárkózott tőle, aztán felhozta, hogy mi lenne, ha ez az új barátunk lenne...így elvetettük a témát. Hogy dobhatnám fel a szexuális életünket másként? Nektek mi vált be hasonló helyzetben?



2017. máj. 3. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez így aztán igazán "szép" egy történet.

Egyikőtökben sincs meg sem az elhatározás, sem az elköteleződés, sem a kitartás, sem a becsület, hogy csak a másik van az életemben, és senki más,(bár a férjedben lehet hogy megvolt, de a kis flörtöléseddel ezt benne is tönkretetted), és egyre ostobább hülyeségeket találtok ki, hogy ezeknek a hiányát valahogy át tudjátok hidalni.

Harmadikat bevonni? :DD

Nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek ezen.


Váljatok el inkább még most, nem nektek való a házasság.

2017. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Rossz a kérdés, ezt a kapcsolatot nem feldobni kell, hanem megmenteni, de lehet, hogy már nem lehet....
2017. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért nem megy bele a férjed a bnő bevonásába.. pedig az jó feldobás.
2017. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Könyörgöm egymásra koncentráljatok, ne szétverjétek ezt az amúgy is törékeny kapcsolatot egy 3. bevonásával. Tessék újra randizni, udvarolni, kettesben programot csinálni (gyerekeket nagyihoz leadva). Idézzétek fel anno mi tetszett a másikban, amikor összejöttetek. Előszedni a régi fotókat, emlékeket.


A leírt sok hülyeséget pedig felejtsétek el, az a házasságotok halála lesz.

2017. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!