Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném egy kicsit feldobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném egy kicsit feldobni a szexuális életünket! Adnátok nekem tippeket adni?

Figyelt kérdés
Másfél éve járok a pasimmal és már egy éve élünk nemi életet is!Pár dolgot kipróbáltunk már (kocsi, vízpart, 69...) de szeretnék valami újjat is!Nincs valakinek ötlete?
2008. júl. 7. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hmm, új pózok amit ég nem próbáltatok..vagy szerepjáték,vagy esetleg kikötözheted (persze csak jelképesen, finoman egy kendövel) az ágyhoz, és azt csinálhatsz vele amit akarsz (normális kereteken belül, és csak ha ő is belemegy) vagy ez fordítva.nem tudom..én mindi megkérdezem a barátomat, h nincs e vmi óhaja, amit szeretne...:P
2008. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A durex sikositot es vibracios gyurut tudom ajanlani.Meg meg probaljatok ki uj pozokat
2008. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is kérdeztem már hogy mit szeretne.Volt is új kivánsága ami teljesült is (állva). De szeretnék pl új pózokat is csak nem tudom hogy mi legyen az!Amúgy kösz a szerepjátékos tippet:D
2008. júl. 7. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
www.durex.hu itt talasz eleg pozokat sztem nem is olyan rosszak probaljatok ki oket.Sok sikert hozza;)
2008. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

mi lenne, ha leszornad a padlot szalmaval, hintenel a valyuba egy kis zabot s bevinnel kantaron egy zebrat. de ne felejts el kondomot huzni a pocsere, kulonben tele lesz a pajta fickandozo kentaurokkal:))


ne hulyeskedj mar!? hany evesek vagytok, hogy mar unjatok a szexet? a tulsagosan gyakori szerelmeskedes eppugy arthat egy kapcsolatnak, mint a tul ritka! ne csak ez legyen koztetek.

2008. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hu8 hallod rohadt vicces vagy!Senki nem mondta hogy unalmas vagy ilyesmi csak szeretnék néha valami újat bedobni ami tetszik a pasimnak!Ha nem tudsz normális választ adni inkább ne írj!kösz
2008. júl. 8. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
latom felhergeltelek:) mindegy. a lenyeg az, hogyha valamit szeretsz, ahitod hogy csinalhasd azt nem akarod megvaltoztatni vagy lecserelni. igy adja magat a kerdes: mi a baj azzal ami van? unod? nem mukodik? laposodik? esetleg mar nem jo? tehat, ha nem lenne gond vele nem erezned a valtoztatas szuksegesseget sem. amennyiben tevedek, ugy elnezesedet kerem.
2008. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!