Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a Holtodiglan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a Holtodiglan cimü filmnek mennyire van valóságalapja és végülis ki a hibás?

Figyelt kérdés

(Gone girl, 2014)


Én ma láttam, és ezen jár az agyam.

Nem a film minőségére, logikai összeférhetetlenségekre és a hibákra kell gondolni. Maga a tartalom, a cselekmény szerintetek mennyire lehet valós?

Az tiszta, hogy minden kapcsolatban vannak problémák, viszont egy ilyen kezdés után, és olyan nőt, aki megad mindent a pasinak tényleg csak igy megcsalnak, évekig?

Nagyon durva amit tett a nő, de ha igaz, hogy a pasi kezet emelt rá, és viszonya volt akkor valamilyen szinten jogosan bosszús a nő.

Már csak azt nem értem, hogy ha ennyire dühös volt rá, akkor miután látta őt a tv-ben komolyan elhitte a bocsánatkérését és folytatni akarta igy vele(+gyerek) Vagy csak azért ment vissza, hogy mentse a bőrét(pénzhiányban) és a hirnevét?

Mit gondoltok, melyek voltak a legfőbb kiváltó okok, hogy igy cselekedtek?


2017. máj. 3. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ooo ez de erdekes kerdes.

SPOILER Alert:

Szerintem itt azt törtent, hogy ket nagyon össze nem illö szemelyiseg talalkozott. Az elejen minden kapcsolat könnyü es rozsaszin. De naluk szerintem nem müködött a kommunikacio mindket iranyba. Nick megfelelesi kenyszeres volt, Amy pedig elegge öntelt. Nyilvan ilyet a valo eletben senki nem jatszik meg, de enyhebb bosszut sokan probalnak allni.

Vegülis vegig szerettek egymast valahol, Amy bosszut akart allni, de közben vissza is akarta kapni Nicker.

Nick azert hagyta el a vegen, mert nem tudott volna elni nelküle. ( Ezt Margo mondja is neki). Vagyis talan ez egyfajta függöseg a masiktol. Ja es ö sosem bantotta Amyt, azt csak ö irta a naplojaba, hogy a ferjere terelje a gyanut.

Es itt tipikusan az a helyzet volt, hogy nem müködött a hazassag ( egyikük sem tett bele eleget), Nick keresett maganak mast, Amy pedig bosszult allt, ahelyett hogy kommunikaltak volna egymassal. Bar mind a ketten nyakig sarosak en megis Nicket sajnaltam jobban.

2017. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Annyiban nem értek egyet, hogy azért a napló legtöbb része igaz volt, vagyis a házasságuk úgy hanyatlott le, ahogy ő irta a naplóban és a filmben is bevágták a részeket. Tehát végülis azért folyamodott a szökéshez a lány mert félt tőle(+pisztoly). Ha nem fél, akkor csak úgy a semmiből ilyen durva tetthez folyamodna? Meg az utolsó részben is a falhoz nyomja...

Abban egyetértek, hogy a nő nagyon szélsőséges durva bosszút állt, viszont ennek a férfi volt a generálója úgymond, hisz nem kevés ideig csalta igy valamiért én nem igazán tudtam őt sajnálni. Főleg, hogy nem is bánta az eltünést.


Azt még mindig nem tudom letisztázni magamban, hogy ha valaki tényleg nagyon belead mindent és a párjának is, akkor is képes a másik igy átvágni őt?

2017. máj. 3. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet. Az tisztább, jobban érteni, ki mit miért tett. És izgalmasabb is
2017. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyreszt igen, a valo eletben is jarhatst ugy, hogy te ugy erzed mindent megtettel a kapcsolatert, de a masik nem vagy nem hajlando ertekelni es atver.

Masreszt muszaj ellentmondanom, Nick tenyleg nem bantotta fizikailag Amyt es Amy nem felt töle. Amy irt azt hiszem 4 evnyi alnaplot, amiben befeketiti a ferjet. ( Lehet ez csak a könyvben van igy konkretan leirva) A pisztolyt is azert vette, hogy stimmeljen a kitalalt sztori. Azert, hogy Nicket halalra iteljek az ö meggyilkolasaert. ( Amugy eredeti terv ugy szolt, hogy ö öngyilkos lesz, hogy legyen holttest, csak aztan megsem akart valahogy)

Szerintem egyikük sem dolgozott ezen a hazassagon, nem mondanam hogy barmelyikük is mindent megtett a masikert. Inkabb csak azt vartak, hogy müködik magatol. Amugy tenyleg olvads el a könyvet, nagyon jo.

2017. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A filmben is elmondja Amy, hogy kitalálta az egészet. Nem bántotta, és nem félt tőle.
2017. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!