Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit megismertem pár hónapja, először barátság lett majd majdnem több. Erre ő "időt" kért. 2 hetet vártam, nem tudta még eldönteni mi legyen. Erre tegnap este egy másik lánnyal vacsoráztam és erre ez a lány aki "időt" kért ma reggel mindennek elhordott. Hogy én nem tartom őt tiszteletben, nőcsábász vagyok, nem tudtam várni még dönt....de most komolyan? Meddig kell várni egy nőre?
2016. okt. 21. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Friendzone alert..pííí pííí ppííí.
2016. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 H_Vivien ***** válasza:
100%
Hány éves ez a lány? Nyilvánég suliba jár, hozzászokott a szünetekhez XD. Viccet félretéve, mire kell Neki idő? Két hét? Mit akar megtudni egy alakuló kapcsolatban 2 hét alatt? Pffff. Hagyjuk már. Nyilván nem tudott dönteni pasik közt és csak kivárt :D Semennyit nem kell várni egy nőre, miért kellene. Egy felnőtt nő el tudja dönteni mit akar, szünet nélkül is. Ez csak kamu duma.
2016. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszat nem tettél, ne emészd magad.

Nem voltatok együtt, de még csak nem is ismerkedtetek igazándiból.

Elmondom mi volt.

Volt neki több lehetőség és te csak talonban voltál, ha összejön egy jobb, akkor jó, ha nem akkor te vagy a "b" terv.

Lehet most itt ellenkezni vagy sárral dobálózni, ezt mindkét nem eljátssza az életben.

Lehetett volna őszinte is, hogy tetszel neki és össze van zavarodva és mondjuk legyen egy konkrét idő, mondjuk 2-3 hét és utána valódi döntés legyen, mert bizony senkinek nincs joga húzni ilyen vagy olyan ok, okok miatt a másik idejét.

Túl sokat várt és hezitált és ennek itt az eredménye.

Magára mérges és ezt rád vetítette ki, ennyi a történet.

2016. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2: 21 éves.


Köszi a válaszokat!

2016. okt. 21. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Magyarul egy önzö kis liba akinek nem voltál érdekes mindaddig mig nem látott meg mással és most már így hirtelen mégis rosszul esik neki, hogy nem rá vártál...

Ne foglalkozz vele pukkadjon meg, ha eddig nem tudta eldönteni mit akar akkor szakdjon le.

2016. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nokent mondom, hogy ez nagyon gaaaaaz

ilyen libaval inkabb ne foglalkozz!

2016. okt. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jártam így.Alakultak a dolgok nálam is.Játszadozott mind a kettő csaj.Aztán választottam egy harmadikat aki a menyasszonyom lett.Most meg egyből keresnek de le se sz arom őket.Letiltogattam őket.Én komoly kapcsolatba vagyok.Az egyik váltogatja a hapsikat a másikra meg kezet emel megegcsallja a párja.Ha nekik jó csinálják.Én nem vártam feleslegesem hónapokat.Nem kell az elérhetettlent játszani.
2016. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Raktárra" én nem várok. Mondja meg kb mennyi időt kér, én meg döntök arról, hogy várok, vagy nem várok. Ha ez nem jön be neki, sunnyogjon ott és azzal, akivel akar/tud.
2016. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha időt kér, az már rosszul kezdődik. Nagy valószínűséggel negatív lesz a válasz. Ha egyáltalán eldönti és közli is veled a dolgokat
2016. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!