Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltak annyira kivoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak annyira kivoltam készülve lelkileg, hogy a feleségemet szeretem, de belesodrodtam én is egy viszonyba a feleségem mellett, egy nővel kellett egy lelki támasz mert nagyon nehezen viseltem, most ezért én hibás vagyok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 03:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit értesz ezek után azon, hogy szereted a feleséged?
2016. nov. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy őt szeretem de nem törödött velem és a szeretőm csak vigasztalt vagy hogy is mondjam
2016. nov. 20. 04:02
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért van az, hogy a pasiknál a lelki támasz keresés a dugásban merül ki? Az én exem is ezzel próbált védekezni, amikor kiderült, hogy viszonya lett mellettem (pedig én nem csaltam meg őt, kedves kérdező, pusztán csak egy nagy veszekedés volt köztünk). Ez egyszerűen a szánalom kategória, és még hibásnak sem érzed magad? Az én véleményem az, hogy függetlenül az előzményektől nem kezdek senkivel viszonyt, ha van egy párom, akármannyire sz@r is a kapcsolat. Ezzel te ugyanarra a szintre süllyedtél le, mint a párod, aki megcsalt. Innentől kezdve te sem vagy különb nála.
2016. nov. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nőknél is van ilyen ismeretségi körömben is volt hasonló nemtől független ez.
2016. nov. 20. 04:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se szinonima a szex meg a vigasztalódás.


én iszom, panaszkodok, beszélgetek, tanácsot kérek, ha együttérzésre vágyom.

2016. nov. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hibás vagy. Ahogy a feleséged is. És mind a ketten felelősek. Egyformán alkalmatlanok vagytok, nem hogy házasságra, de párkapcsolatra is.


Végül is, megtaláltátok egymást. Zsák a foltját.

2016. nov. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Hú de xar ez! Megcsalja a feleségét. Aztán még a feleségét okolja ezért. Mintha a nő tehetne róla. Mintha kvázi kikényszerítette volna. Majd mindezek után idejön feloldozást kérni, hogy ugye nem én vagyok a hibás?! Ez de szánalmas.
2016. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha igaz amit mondasz, tehát valóban elhanyagolt hosszú időn keresztül, és hiába próbálkoztál, mondtál neki bármit, ő nem foglalkozott vele és nem változtatott, akkor ő is hibás. de az, hogy te teljes mértékben át akarod hárítani rá a felelősséget, az pofátlanság.
2016. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olcso ki fo gas !!

Itt rinyalsz nem foglalkozott veled ??

Szegyeld magad

2016. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
A feleséged azért csalt meg, mert gyanította, hogy egy szar alak vagy. Most legalább már biztos benne...
2016. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!