Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak/nőknek miért baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak/nőknek miért baj az, hogy egy férfi túlontúl bújós? És miért asszociálnak ebből férfiatlanságra?

Figyelt kérdés
Eddig egy olyan nővel sem találkoztam, aki romantikus lenne, egyszerűen kiveszett belőlük. (Akármennyire is be akarjátok majd magyarázni, a kérdés NEM provokatív jellegű.)
2017. máj. 4. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a bújós férfiakat és nagyon igénylem! :D

Nekem konkrétan az a férfias, ha meri ezt az oldalát is vállalni és nem játssza el a kemény alfahímet :)

Szerencsére a párom bújós és ő is igényli!

2017. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már a kérdésedben is benne van. Túlontúl. Szóval még te sem érzed talán normálisnak. Amúgy nálad ez mit takar pontosan? Mert ebből sokat nem lehet leszűrni. Maximum annyit, hogyha valóban túl bújós vagy, akkor gondolom anyukádat szeretnéd pótolni a pároddal, mivel nem kaptad meg gyerekkorodban azt a szeretetet, amit vártál volna, és így egy csomó komplexus alakulhatott ki benned, amik nálad nem éppen férfias vonásokat hordoznak. Pl. önbizalomhiány, ebből fakadóan nem vagy határozott és stb.
2017. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Romantikus vagyok, de a napi 200 üzenet és folyamatos omlenges nekem is sok.
2017. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én is bújós pasi vagyok, az egyik barátnőm pont emiatt (is) szakított velem.

De a legtöbb nőnek bejön, nem veszett ki belőlük a romantika.

2017. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek bújni....néha. De utálom ha nyilvános helyen vagy akár baráti körben fogdos, simogat. Nem vagyunk tinik. És ha nincs mellé néha vad szex akkor nem kell bújós. Az igazi az, ha van minden. vadság és romantika. De egyik sem jó csak önmagában.Kell az egyensúly.
2017. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátom nagyon bújós, ami szerintem iszonyat aranyos és én is imádok összebújni vele, de mindennek megvan a maga helye és ideje. Ha pl valami fontos dolgot csinálok (dolgozom, tanulok), akkor idegesítene, ha a nyakamon lógna (szerencsére ezt nem szokta), ahogyan közönség előtt se szeretek "romankikázni", mert úgy érzem, hogy ezzel megölöm az intimitást. (És ismét szerencse, hogy ezzel ő is egyetért.)
2017. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!