Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, a nőknek semmi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, a nőknek semmi sem jó? Bármit tehetünk hibát mindíg találnak? Ha viszont semmi nem jó, szakítás után miért nem kopnak le?

Figyelt kérdés
Sok kérdés, de válaszolhatnátok. Annyit a kérdésekhez. Volt egy élettársam, akivel a kezdet kezdetén szinte minden jó volt, csak Ő kevesebb szexet akart. Elfogadtam, egy idő után hozzászoktam, a végén lett havi2-3 alkalom. Eljártam jó munkahelyre dolgozni, nagyon jó fizetésért, és rövid idő múlva megkaptam, hogy legyek többet otthon, mert nem a pénz a legfontosabb. Munkahelyváltás, sokkal több szabadidő, sokkal kevesebb pénz. Ugye nem gondolom, hogy Ő nyomorogni fog, csak mert ilyen keveset keresek. Jött a gyerek, újra munkahelyváltás, újra jóval több pénz. Nem dolgozik bepasizik, és Én vagyok a hibás, mert nem figyelek rá eléggé, meg a kevés szex, meg ellaposodott kapcsolat. Na itt kidobtam. Ezek után szintén Én vagyok a hibás meg bunkó az apasági teszt miatt, de azért vissza szeretne jönni, ha hajlandó leszek megváltozni. Ha ennyire szar vagyok, akkor miért nem kopik már le? A francért zaklatja anyámékat, hogy beszéljenek a lelkemre, hogy a fiunk ne csonka családban nőljön fel.
2017. ápr. 19. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalatból mondom: Ne alkalmazkodj egy nőhöz sem és ne érdekeljenek az elvárásaik. Legyél kemény és tedd azt, amit akarsz. Nem lesz ilyen problémád soha többet.
2017. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Lányként mondom, hogy igazad van. A nők többsége határozatlan, nem tudja mit akar, csak egyet: a pasi úgy akkor és ott ugráljon körülötte, ahogy, akkor és ahol a nő akarja. Sok nő elvárja, hogy a barátja gondolatolvasó legyen és ha valami nem tetszik nekik, hiszti van. Illetve sok mindent csak mondanak és nem is gondolják komolyan, ezzel is azt elérve, hogy az ő lelki világukon agyalj.


De! DE! :)


Ennek ellenére a nőknek is van egy nagy része, akik normálisak. Valószínűleg egy rosszat sikerült kifognod, de ne általánosíts. Sajnos a többség valóban olyan, mint ahogy azt fentebb írtam, de szerencsére a kivétel is rengeteg. :)

2017. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Az egész sztorid egy nőről szól. Minek általánosítasz?
2017. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

"Ennek ellenére a nőknek is van egy nagy része, akik normálisak."


Igen, a nagyobbik része normális. Sajnos pont ők lesznek gyorsan túl 1-2 komoly csalódáson, és zárkóznak be, ismerkedni meg az ilyen "fura" nőkkel lehet utána, mint a kérdező exe, aki gyakorlatilag egy hülye hatalmi játszmát élvezett csak (mint a mesében, hogy egyszerre jöjjön is meg nem is, hozzon is meg nem is)

2017. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen egy nőről szól. Viszont az ez sem jó, meg az sem jó típusú csajokból 3 is volt. Ez közülük az egyik.
2017. ápr. 19. 22:32
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

"A nők többsége határozatlan, nem tudja mit akar, csak egyet: a pasi úgy akkor és ott ugráljon körülötte, ahogy, akkor és ahol a nő akarja"

...amit ha nem tesz meg a hapsi, akkor elviselhetetlen, érzéketlen bunkó, aki nem figyel a párjára, nyilván nem szereti, ezért el kell válni.


Vagy ha megteszi, akkor azért jön a hiszti, hogy nem tud rá felnézni, mert papucs lett, ezért el kell válni.


Mókás ez a párkapcsolatosdi ökörség!

Egyre kevesebb kedvem van hozzá, 40 éves koromra ráuntam hogy mindenért szar leszek előbb-utóbb.

2017. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ugye nem gondolom, hogy Ő nyomorogni fog, csak mert ilyen keveset keresek." - na itt kellett volna komolyan elbeszélgetni vele!

"Én vagyok a hibás, mert nem figyelek rá eléggé, meg a kevés szex, meg ellaposodott kapcsolat" - ezt így elsőre, kívülállóként még el is hiszem neki. Csak azt felejtette el, hogy - valószínűleg - miatta, ill. az úgymond igényei miatt alakult ki ez... patthelyzet. Tudom, kívülállóként könnyű okosnak lenni, de én úgy látom, hogy ha ti ketten végig normális, felnőtthöz méltó kommunikációt folytattatok volna, akkor működhetett volna.... persze mostmár mind1, hagyd a fhaszba!

2017. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ugyanebbe újra belefutni mással, azt lenne érdemes végiggondolnod, hogy ezeket miért hagytad magaddal megtenni.
2017. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

A leírt hölgy elég érdekes, ámde:

Egy nőnek akkor ilyen kevés az igénye a szexre, ha a szex nem jó a párjával. Ettől még lenne igénye többre, csak minőségi szexre, ami ugye nincs. (nem csak a férfi hibája btw, lehet nem illetek össze)

Egy nő -ha nem egy követelőző liba amúgy- akkor követelőzik, amikor érzelmileg, szexuálisan stb nem kapja meg amire vágyik. Ő azt hitte, ha többet vagy vele jobb lesz, de az együtt töltött idő olyan mint a szex: ha nem minőségi, ott ette meg a fene.


Ha megcsalt, nem vagy bunkó az apasági teszt miatt. Viszont a helyzet az, hogy nem szeretitek egymást, és felesleges ezt tovább húzni a gyerek miatt, hacsak nem nyílt házasságban lesztek.

2017. ápr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert nők, így nem tudják, mit akarnak.
2017. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!