Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiak véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak véleményére vagyok kíváncsi! Szerintetek mi az oka annak, ha egy pasi nagyon nyomul?

Figyelt kérdés

Nem egyszer futottam bele, hogy már rendesen irritált a nyomulása egy pasinak. Ha fél órán belül nem írtam neki vissza, megint írt. És nem viccelődésből, vagy hülyéskedésből. 1 nap beszélgetés után telefonszámcserét, randit akart. Ennek mi az oka?

Én arra gondoltam/gondolok, hogy nem igen talál magának csajt, de annyira akar, hogyha valaki szóba áll vele arra totál rászáll. Ebben lehet valami?

Vagy esetleg nem tudja hogy beszélgessen? Vagy komoly gondok vannak a fejében?


2017. máj. 4. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ba.ni akar,minél előbb!!
2017. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Kapcsolatfüggő. Ezért tapad, mint a pióca. Vagy egyszerűen csak dugni akar.
2017. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dugni minden pasi minden körülmények között akar, szerintem meg sem kell ezt említeni.
2017. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

irritál, irritál, minek vagy akkor társkeresőn?

Menjé valami apácazárdába, ott nem irritál semmi.

2017. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4. Nem az irritál hogy ír nekem valaki, hanem az hogy folyamatosan nyomul! És ha csinálok valamit, ezért nem tudok neki visszaírni, akkor megint ír. És nem vagyok fent társkeresőn!
2017. máj. 4. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért van az, ha valakit elhívnak randizni, akkor az tapad mint a pióca, dugni akar, baj van a fejével stb. Arra miért nem gondoltok, hogy szeretne ismerkedni abból meg később lehetne párkapcsolat ? Ilyen még sosem volt, nem történik, ezt nem akarhatja az illető ? Másik oldalon is gondok vannak a fejekben én úgy látom. Ha nem tetszik, mond meg neki, hogy te nem akarsz tőle semmit, ha csak a vergődésedhez szeretnéd, hogy asszisztáljon, azt is. Ha azt akarod ő vergődjön, mert te szereted nézni, azt is nyugodtan mond meg neki.

30/f

2017. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem írok neki, akkor jön, hogy mi van, nem akarsz tőlem semmit, nem tetszem, leszarsz, stb.?
2017. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fent vagy fb-on, és úgy nem válaszolsz neki, az azért rosszul esik az embernek, akármilyen célból is ír.

Ha vki azért ír, mert -ahogy írtad- találkozni szeretne, de te nem szeretnél, akkor is illene válaszolni, és nem napokkal később. Vagy akkor legalább annyit, hogy "túlterhelt vagy, nem érsz rá...". Ebből az illetőnek leeshet... (mert ugye akit kicsit is kedvelsz, annak csak szorítasz időt is)

Jobb az ilyenekre mielőbb válaszolni.


Egyébként akár elkeseredettség is lehet oka - kérdésedre válaszolva.

2017. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!