Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted csúnya vagyok? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted csúnya vagyok? Mért nem kellek senkinek? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


*a frizkom elég rosszul sikerült úgyhogy a tapló megjegyzéseket lehetőség szerint hanyagoljuk....


2010. máj. 15. 15:58
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
33%
Nagy az orrod, és nyilván buta vagy, ha közösségi oldalakon kérsz tanácsot a kinézetedről. Valószínűleg inkább az utóbbi miatt (butaság) nem kellesz senkinek, hiszen az arcod biztos sokaknak tetszik az orr ellenére is:) Amúgy az öltözködésed nem gáz, ne változtass, ha neked így jó. és szerintem a haj se cink.
2010. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Az arcod nem tudom hova tenni, olyan furi. Egyik képen nem tetszik másikon meg igen. A beállásod az gáz, és a ruháid is. Szerintem átlagos vagy, de a kommentjeid stílusa nem tetszik, nem szeretnék veled megismerkedni :S
2010. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagyon tetszel. :)

És szerintem nincs semmi baj az öltözködéseddel.

Jobb mintha ugy öltözködnél mint egy ribanc, aki azt hiszi ha kiteszem a mellem, és miniszoknyába tipegek akkor jobban tetszek a pasiknak.

Engem személyszerint idegesit a miss ribancok.

Szerintem gyönyörű vagy, imádni való. :)

2010. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ja egyébként 21/L voltam (utolsó)
2010. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Női szemmel szerintem szép vagy és az orodse nagy szerintem nagyon szép az arcod az alakod is csak az öltözködésed fura de azon javitani lehet , de ha nem kellsez senki nak ami szerintem nem igaz csak lehet hogy a természeted nem jön be nekik vaghy nem tom =)
2010. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Szia


Nagyon tetszel :)

Megírod privibe hova valósi vagy? :)

19/f

2010. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom mi a baj az öltözködéssel: nem az, hogy nem vagy miniszoknyában... nem attól nőies valaki ugyanis, hogy szoknyában van feltétlenül. De ez a csíkos férfias ing, betűrve a nadrágodba!!! Ez nagyon nem nőies. Főleg, hogy vissza van tűrve az ujja a kabátra.

Az arcod amúgy szép, bár a hajad rontja az összhatást. És ne feledd: Mosolyogj!

2010. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
buta vagy! azért nem kellesz senkinek se!
2010. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!