Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hány évesen éreztétek, hogy kiéltétek magatokat? Éreztétek egyáltalán valaha?

Figyelt kérdés
Ha pedig éreztél ilyet akkor minek hatására? Mi lett más?

2017. máj. 5. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én soha nem éreztem, hogy ki kéne élnem magamat. Valahogy mindig inkább a kapcsolatot preferáltam; a minőségre mentem, nem a mennyiségre. Ironikus módon mostanában sokkal több lánnyal feküdtem ke, mint régebben, mert nem vágnék bele egy új kapcsolatba addig, amíg a legutóbbi exemen túl nem vagyok/leszek. Szóval ez inkább ilyen pótmegoldás.
2017. máj. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nó vagyok, 39 éves, és soha nem akarom kiélni magam, 70 évesen sem alarok befásult öregasszonylenni. Felelősséget kell vállani a döntésinkért, úgy 18-22 felett, de ez nem kiélés.
2017. máj. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha a "kiélés" a szexuális kalandozásra értendő, akkor 21-22 évesen éreztem azt, hogy elég.

17 évesen volt az első kapcsolatom, 19 évesen a második, a kettő között alig telt el idő, az alatt nem voltam senkivel. A második barátnőm súlyosan a lelkembe taposott, a szakítás után hajtottam egy ideig az egyéjszakásokat, volt egy ilyen időszakom. Az elején a törött önbecsülésemről szólt, de később azért csináltam, mert élveztem. De meguntam viszonylag gyorsan. Úgy érzem, teljesen felfedeztem már a szexualitásomat, eleget próbálgattam magam, eleget hajtottam a nőket, sőt, még arra is rájöttem az évek során, hogy a férfiakhoz is vonzódom. Már pontosan tudom, hogy mire vágyom, mit keresek egy nőben hosszabb távra. Ha megtalálnám a megfelelő hölgyet, akkor már örökre el tudnék mellette köteleződni, egyáltalán nem érzem úgy, hogy valaha is vágyni fogok még szexuális kalandozásra, partnerváltogatásra.

2017. máj. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok, és még nem éltem ki magam.

De ha azt nézzük, hogy a páromra vagy a kiélésre van jobban szükségem, akkor mindig a barátnőm fog nyerni :)

Kiélés is jó lenne, de van annál jobb, ennyi...

2017. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem kéztetést arra, hogy kiéljem magam. Nem az a típus vagyok akinek szüksége lenne ilyesmire. Például nem vonzottak a bulik fiatalabb koromban sem, manapság meg még annyira sem.
2017. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha a "kiélés" azt jelenti, hogy megcsömörlik az illető az ész nélkül mindenkivel keféléstől és mindegy már, csak valaki mellett állapodhasson meg, akkor inkább használjuk a "kiégés" szót. Kiégni pedig normális ember szerintem nem szeretne egyik életkorban sem. Olyan, mintha sokkos állapotban élnéd le az életed. Mivel ez senkinek nem kell, cseréltek egy betűt és promózzák, hogy ezt kell csinyáni e, mert kiélni magad annyi, mint tapasztaltnak lenni.

30/f

2017. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Felelősséget kell vállani a döntésinkért, úgy 18-22 felett, de ez nem kiélés."


Szerintem ez alatt is felelősséget kell vállalni a döntéseinkért...

2017. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen térten, alkohol, csajozás, munka?
2017. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt a kifejezést mert azt feltételezi hogy akkor ha már megállapodott az ember onnantól nem él igazán. A párommal is ki tudom élni magam, pont azért választottam őt mert vele teljes az életem nem csak lelkileg hanem szexuális értelemben is. Előtte volt jó pár csaj akit csak megdugtam de az az időszak sokkal értéktelenebb nekem most miután megházasodtam. 29/F
2017. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Rossz kérdés.
2017. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!