Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » AZ első szerelmeteken mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ első szerelmeteken mennyi idő után tudtátok magatokat túl tenni? Egyáltalán túl lehet valaha?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én még sosem voltam szerelmes, senkit sem volt nehéz elfelejteni. Még várat magára az igazi, nagy szerelem. :)
2014. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egy idő után továbbléptem,de nincs nap,hogy ne jutna eszembe...az első szerelem valahogy sosem múlik el:)
2014. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mikor talaltam valakit, akit jobban szerettem.. na most meg ot nem tudom elfelejeni..
2014. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 playka válasza:
Nekem bele telt vagy egy es fel evbe.Szakitasunk utan meg sokat is beszeltunk telefonon. De meg neha most is eszembe jut milyen jo volt vele... Edesanyam azt mondta hogy apumat hogy el felejtse 15 evbe telt.
2014. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15év ??? uristen.. látszik mennyire szerette anyukád :)

Hát 22 éves vagyok.. remélem az én párom is eljön egyszer és elfelejtem a múltat..

2014. márc. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!