Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöknek trombózisa lett, vagy nem rég volt otthagynátok?

Figyelt kérdés

sajnos nem rég trombózisom lett, és azóta önbizalmam egyáltalán nincs, sok mindent nem csinálhatok egy jó darabig és félek h emiatt nem kellek senkinek :(

20L. egyébként fog.gátlótól lett trombózisom, a barátom elhagyott közben, de nem emiatt( persze úgy érzem h ez is közrejátszott)


2010. máj. 15. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem hagynám ott az tuti.
2010. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

hát az igazság az kegyetlen, szal: igen


nem várhatod ha nem érzi már jól magát h szánalomból veled maradjon

2010. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy. Viszont bűntudatom lenne, mert többnyire én is erőltetem a f.gátló használatát.


20F

2010. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem hagynám ott, pont amikor szüksége van rám.

Emiatt biztos nem hagynám ott, ha más oka lenne, akkor is megvárnám amíg legalább rendbe jön.

19F

2010. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek fogamzásgátlótól az ekcémája újjult ki. Párja orvostól orvosig kísérte, ápolgatta. Szépen rendbe is jött:)


Sajnálom, ami Veled történt. Én nem hagynék ott egy lányt emiatt.


21/F

2010. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

szia! én szeptember végén jöttem össze egy sráccal. rá másfél hétre trombózisom lett! nem hagyott ott.sőt! emiatt sokkal közelebb került hozzám.rengeteget segített mert ugye "újra kellett járnom" fájt nagyon de ő segített.hidd el ez nem jelent semmit ez nem egy óriási valami ami látszik.vigyázni kell és nem szabad többet szedni.emiatt senki nem fog tégd hanyagolni

18L

2010. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

második.szóval simán otthagynád vagy nem jönnél össze vele?

nem is várnám el hogy velem maradjon..

18L sajnálom jobbulást:(

2010. máj. 15. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám el az tuti, csak sajnos én túl rendes pasi vagyok és így nem kellek a nőknek mert tisztelem őket.

20f

2010. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

emiatt nem hagynám el, de ha úgy alakult a kapcsolat hogy gondolkozok a befejezésen, akkor is megvárnám, míg minden oké lesz. ezesetben lehet, hogy akár a kapcsolat javára is mehet, egy ilyen "krízis" rendkívüli módon össze tudja kapcsolni az embereket, itt derül ki, egymásnak valók-e.

bizalom bizalom.


ben, 17/F

2010. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi van akkor, ha trombózisod lett? attól még nem kell, h otthagyjon. nem??
2010. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!