Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnt aztán újra visszajött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt aztán újra visszajött, de közömbös megint?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázisban vagyunk, ő nem túl romantikus típus. Heti egyszer találkozunk csak, ezért írni szoktunk egymásnak. Eddig ő írt nagyrészt, utóbbi időben mindig csak én ezért meguntam és nem írtam mert éreztem hogy kezdem "megfojtani a szeretetemmel". Így több nap is eltelt és nem kerestük egymást. Ma rám írt végre, de olyan közömbös az egész. Szűkszavú és kezdek kiábrándulni mert mintha eltávolodtunk volna egymástól. Van ebből visszaút vagy vessek rá keresztet?


L/28 F/34


2017. máj. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Add meg neki az utolsó kenetet:) Ebből semmi jó nem fog kisülni, nem vagytok egymáshoz valók.
2017. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi volt
2017. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mire kiírtam addigra bennem is ez fogalmazódott meg, amit írtatok csak kellett egy kis megerősítés hozzá.
2017. máj. 7. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hanyagolnám és megmondanám neki,hogy szórakozzon a jó édes anyukájával.
2017. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolytalan, főleg ennyi idősen! Hagyd a fenébe.
2017. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!