Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van lelkifurdalása a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van lelkifurdalása a lánynak, hogy visszautasított és más pasija van?

Figyelt kérdés

alapvetően a jóviszony megmaradt köztünk visszautasítás után. Féléve történt. Tegnap mégis, a párjával a kezében olyan "sajnálom" arccal nézett rám.

Én azt hittem idáig, a lányok magasról leszarják az elutasított pasik lelkivilágát. Kellemetlen nem lehetek neki, mert 1 hete meg pont ő keresett, beszélt nekem a dolgairól, stb


2017. máj. 7. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Beképzeltef. Ez "a francnak futottam bele össze" arc volt.
2017. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember hasonló arccal néz egy esőben szomorúan kucurgó kóbör kiskutyára, ne gondolj bele többet, nincs esélyed.

De, ha lenne, boldogan lépnél a szamár szerepébe mint másodhegedűs?

2017. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert sajnál, miért kéne lelkifurdalásának lenni? Nem tett semmi rosszat veled, egyszerűen csak nem vagy az esete, és kész. Ez nem bűn. Gondolom kellően szánalmas tekintettel vizslatod, és ha az ember egy ilyen kuncsorgó nyomorultat lát, szánakozik. Ennyi.
2017. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mert lehet hogy te a belső világoddal, a gondolkodásmódoddal fogtad meg, de ez az arc, meg akivel most van pl sokkal jobbna néz ki nálad.

ennyi a képlet.

a nőknek is a külső az első, utána jön a többi.

ez pont olyan mintha megfordítod:

pl te fűzöl 2 csajt, az egyik nem annyira jön be külsőre, de jókat dumáltok...

a másik bejön külsőre nem igazán klappoltok, de elnézed neki mert piszkosul izgat. Ennyi.

Ha mindkét lány vonzódik irántad, nyilván hogy azt választod aki külsőre szebb. Még ha annyira nem is tudsz vele (kezdetben) lelkizni stb. Úgy vagy vele, hogy majd kialakul, de addig is azért csak a szebb lányt választom, főleg ha a kémia is megvan.

26/F

2017. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!