Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a kiszemeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a kiszemeltem születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, és most lesz a héten a születésnapja, 17 éves lesz. Mivel elkezdtünk "kavarni" meghívott a szülinapi bulijára. Viszont sajnos nem tudom, hogy mit vegyek neki... gondolkoztam virágon, vagy parfümön, esetleg ékszeren. Mivel a legjobb barátnőjét is ismerem, a parfümben és az ékszerben ő tudna nekem segíteni hogy milyet szeret. De ezt azért nem tartom túl jó ötletnek, mert feltételezem hogy másoktól is ezt kap. Mit javasoltok, mit vegyek neki??
2017. máj. 8. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Én ilyenkor mindig valami különleges csokit szoktam vinni. Az ékszer, vagy a parfüm kavarásnál szerintem túlzás, majd ha már 2-3 éve együtt vagytok, na akkor majd mehet, de most még teljesen felesleges. Egy finom, elegáns dobozos, akár kicsit márkásabb (2-3 ezer forintért nagyon finom belga csokis bonbonokat lehet venni) csoki teljesen jó. Esetleg egy szál virág, de ha még nem álltok úgy, akkor annak sem kell vörös rózsának lenni. 23/F
2017. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ékszer nem rossz ötlet, az előzővel nem értek egyet, hogy majd 2-3 év járás után. Persze ne rögtön egy arany nyaklánccal indíts és a gyűrűs pultot is kerüld a választáskor. Esetleg Bijou Brigitte-ben vagy Six-ben valami fülbevaló ami elegáns de nem túlzás kavarás esetén. Az nem gond ha ilyeneket mástól is kap, mert az gyengíti nála kicsit azt hogy esetleg túl erős lehet amit vettél. Persze lehet rosszul gondolom. 14-15 éves korom környékén kavartam egy sráccal pont a születésnapom idején és egy fülbevalót kaptam tőle. Később persze nem lett semmi a kapcsolatból, még „gyerekek” voltunk.

Közel 5 éve van párom és az első ékszer amit kaptam tőle egy ezüst gyűrű volt 8 hónap után.

21/N

2017. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel még csak kiszemelt, valami 1-2 ezer értékű csetresznél nagyobban ne gondolkodj.

30/f

2017. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!