Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánynak születésnapjára rózsát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak születésnapjára rózsát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy jó ideje megismertem egy lányt, nemsokára itt lesz a 17. születésnapja, 17 szál rózsa megfelelő ajándék lenne?

Leginkább lányok válaszára lennék kiváncsi.



2016. nov. 1. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
1 szál is elég,de ha belefér anyagilag mehet a 17
2016. nov. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Én 1-nek örülnék, 17-től már meg ilyednék. :D
2016. nov. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki. 😍
2016. nov. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

ha nem a csajod,akkor ez egy túl egyértelmű üzenet lenne arról,hogy odavagy érte és csak rajta múlik lesz e ebből valami.

vagyis egy választás elé állítod ezzel.

ha meg egy nőt választás elé állítasz,akkor tudat alatt arra fog gondolni,hogy te nem vagy döntés képes így nem vagy vonzó számára.

szerényebben nyilatkozz az érzelmeidről.

ha már lefeküdtél vele utána adhatod ki magad ennyire,vagy soha nem fogod lefektetni.

2016. nov. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túlzásnak érzem. Ha meg nem is jártok, akkor meg nagyon durván túlzás.
2016. nov. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

erre nincs jó válasz. lehet örülni fog neki,de lehet többet hozzád sem szól utána.

ha még nem is jártok,akkor szerintem ne adj neki ennyi rózsát. nekem is volt,hogy küldött olyan pasi sok virágot,akivel még csak randiztunk,de semmi nem volt köztünk. elég furcsa volt,szerintem korai.

ha egy szál rózsával megleped meg valami aprósággal az szerintem jobb ötlet. apróság alatt azt értem,aminek örülne azért,de mégsem olyan nagy dolog. lehet ez egy bonbon,amit mondta,hogy szeret,vagy valami kis egyszerűbb karkötő vagy ilyesmi . nem kell túlzásba esni még.

hamár járnátok akkor azt mondom oké a 17 szál rózsa, ha szereti a vágott virágot. de így korai.

2016. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tutira tudod,hogy te is bejössz neki akkor egy szál rózsával semmi gond. De ha ő csak barátként tekint rád akkor ne vegyél neki virágot. Helyette inkább bonbont vagy valamilyen csokit. Azzal sose lőhetsz mellé. :) Nem túl egyértelmű,nem nyomulós de nagyon kedves gesztus.
2016. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!