Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép, sportos, formás lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, sportos, formás lányok összejönnétek egy 100kg feletti kövér pasival?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 12:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Mai troll kérdés...

Legalábbis remélem!

2017. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Bevallottan lusta vagy, nincs akaraterőd, egészségtelen életmódot folytatsz (csoki, és heti 4 pizza?!). Én egészségesen étkezem, edzem, és számomra a kikapcsolódást a kirándulás, teljesítménytúrák, biciklizés jelenti. Egyáltalán nem összeegyeztethető az életmódunk, ha eltekintünk pl. attól, hogy vonzódni sem tudnék egy elhízott férfihoz.

26N

2017. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogyha együtt lennék vele akkor erőre kapnék és mozognék mellette. Mert van egy vágyam arra, hogy lefogyjak és jól nézzek ki, de mivel tök egyedül vagyok barátok és barátnő nélkül így nincs ehhez lelkierőm. Amúgy ma tervezem őt leszólítani és beszélgetni vele, egy utcában lakunk. Majd leírom ide, hogy mire jutottam.
2017. máj. 8. 15:51
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Én azért szorítok!
2017. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Azt is kérdezhetetd volna, hogy összejönnének-e 300kg felettivel:)

Nem érzed a kérdésben a disszonanciát?

2017. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
De ez nem így működik. Előbb kell változtatnod az életeden, mozogni, sportolni, egészségesen élni, aminek következtében lefogysz és akkor lehet esélyed. Úgy nem, hogy majd mellette megteszed. Ne érte tedd, hanem magadért!
2017. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon miért nem jössz össze egy kövér nővel és fogytok le együtt? És akkor utána lesz egy szép, sportos, formás barátnőd.

Ugye te is érzed, hogy ez nem így működik?

2017. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2017. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Képzeljétek sikerült összejönnöm vele! :) Nem zavarja azt, hogy van súlyfeleslegem és segít a fogyásban is. Elkezdtem diétázni, mozogni, ami egyedül nem ment, de mivel van párom így sokkalta motiváltabb és boldogabb vagyok. :)
2017. máj. 14. 21:02
 20/28 anonim ***** válasza:
Na, akkor csak hajrá! :)
2017. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!