Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem az egyik barátom barátnőjének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy gyermekkori barátom, akit már nem láttam 2 éve, mert Londonba ment dolgozni. Múlt héten összefutottam vele véletlenül az utcán. Egy csajjal volt, akivel 1 hónapja vannak együtt. A srác 2 hónapja jött haza, itthon ismerkedtek meg. Megörültünk egymásnak, megbeszéltünk hétvégére egy baráti iszogatást hármasban. Eljött a hétvége beültünk egy helyre iszogatni, a csaj nekem egyből szimpatikus volt, sokkal többet beszélgetett velem mint a barátjával. Folyamatosan érdeklődött, mit dolgozom, a családomról, a feleségemről a gyerekeimről stb...Már nekem volt kellemetlen, hogy a barátommal alig váltott pár szót, nekem meg minden beszólásomon folyamatosan röhögött, úgyhogy kicsit vissza is vettem, illetve próbáltam terelni a témát. Majd a barátommal összevitatkoztunk valami apróságon, de egy olyan dolgon, amin régebben mindig kicsit összekaptunk, ha kettesben beszélgettünk, de semmi komoly, eddig mindig elvicceltük, meg elröhögtük. Most viszont a csaj belefolyt ebbe a témába és elkezdett látványosan igazat adni nekem. A barátja egy idő után felhúzta magát, de úgy, hogy végül annyira összevesztek, hogy külön mentek haza. Azóta nem kerestem a barátomat.. Az az érzésem talán tetszettem a csajnak, nekem meg ez valahogy kellemetlen.


Mit gondoltok?



2017. máj. 9. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy tetszettél a csajnak vagy direkt féltékennyé akarta tenni a barátját.
2017. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hű. Lehetséges, viszont az hogy a barátjával alig váltott pár szót, meg lehet csak az agyát akarta húzni valamiért.

Majd kérdezd meg a barátodat, mi volt.

(Nekem is volt hasonló helyzet, bár dráma nélkül, és én vagyok a nő.) Kíváncsi lennék a másik oldalra én is ilyenkor. :)

N

2017. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!