Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a barátom nem tart teljesen a barátnőjének?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan fél éve eszünk együtt. Nagyon szeretem és ő is engem, de mégis félek. Ő olyan más, mint a régebbi barátaim. Ő nem fogja meg a kezem. Eltaszít, ha egy kocsmában rámászok és egy jó estét szeretnék csinálni. Ha 2napig nem keresném az se érdekelné. Néha úgy érzem, hogy nem szeret igazán. Késik a találkozóinkról, és utána meg ő sértődik meg. Ha érdekel, hogy mit csinált valamikor amikor épp nem együtt voltunk, eltereli a témát, és beszél másról, vagy inkább rólam kérdez, és semmi áron nem válaszol. Kicsit kezd elegem lenni. A haverjaival imád csevegni, együtt lenni velük, stb... Próbál mindig ott lenni, velük beszélni, szórakozni. Úgy látszik ezt velem nem tudja.. Én sok mindent próbáltam. Programokat csinálni, elvinni őt ide-oda... Semmi nem jön össze. Szeretném elérni, hogy többet foglalkozzon velem. Amennyit én vele. És persze, ő egy pasi, és szeretne néha egyedül lenni, meg a haverjaival lenni...


19/L



2013. jún. 10. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy ragaszkodó romantikus pasi lenne, akkor nem kellene neked...jól csinálja.
2013. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos? Ha csak rámászok egy buliban, akkor csak ellök, hogy ezt ne csináljam.
2013. jún. 10. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit gyanús, nem gondolod? Mármint nem más lányra célzok, hanem gondolj bele, ha te nem vágysz valaki társaságára, eltaszítos, ahogy tudod és próbálsz minél többet másokkal lenni. Nem? Hagy őt, találsz olyat, aki viszonozza a szerelmed. Lehet, hogy nem is erzel iránta semmit, csak amiatt, hogy futnod kell utána, bemeséled magadnak.
2013. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan az a helyzet, amikor normális ember észreveszi hogy hoppá ez itt nem kóser, és időben lelép. Nem fog változni, ő ilyen, lehet nem is szeret - valószínű. Ezt fel kellene ismerni. Megszoksz, vagy megszöksz, de nem megváltoztatni kell valakit....
2013. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
Hiába akarok én 300 km /h-val száguldani ha annyival a jelenlegi autómmal sosem fogok, azt az élményt csak akkor kaphatom meg ha egy másik erősebb autót veszek...
2013. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amikor ketten vagyunk minden jó. kaját főzünk együtt. virágot hoz nekem,vagy valami ajándékot. ha egyedül megy bulizni, egész este küldi az sms-eket vagy hívogat. (szó szerint hajnai 5-ig, amíg el nem alszik hívogat). De ezt leszámítva FOLYAMATOSAN késik, és nem hív fel, ha késik, vagy akkor amikorra megígéri. vagy csak lemondja.
2013. jún. 10. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik nem szeretik, ha a másik nem (fiúk/lányok) tudják, hogy együtt van valakivel. Kellemetlen nekik. Ciki:/
2013. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem esik le fél év alatt? Ilyen és ilyen is marad. Nem fogod tudni megváltoztatni. Na pont. Erről nincs mit beszélni tovább.
2013. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!