Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok már ilyen helyzetbe, hogy az összes barátnőtöknek volt palija csak nektek nem?

Figyelt kérdés
18 leszek, most az összes de nem hazudok tényleg az összes barátnőmnek van most palija csak nekem nincs, ja és ami a legszebb még nem is volt. Próbálok a tanulásra koncentrálni, de néha tényleg jó lenne ha lenne végre nekem is valakim. Mivel tudom elterelni a figyelmemet??? Annyira rossz, ti is voltatok már ilyen helyzetbe????

2013. jan. 1. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van, csak én 19 vagyok....:-S
2013. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és van valami jó módszered hogy ne gondolj rá vagy nem tudom....
2013. jan. 1. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már én is így,de engem ez egyáltalán nem zavar.Én nagyon jól érzem magam párkapcsolat nélkül.
2013. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én is jól érzem magam, csak most kiakadtam kicsit, na jó nagyon....
2013. jan. 1. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben voltam 18-19 évesen. Most 23 éves vagyok, és nekem van barátom (majdnem 3 éve), a barátnőim többsége pedig szingli. Hidd el, pár év múlva simán fordulhat a kocka, 18 évesen ez még nem tragédia. Ugyanakkor persze megértem, hogy rosszul esik ez neked, engem is zavart annak idején. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne menj bele egy kapcsolatba csak azért, hogy végre neked is legyen valakid - hidd el, megéri várni arra a fiúra, akivel tényleg jól tudod érezni magad.
2013. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó, remélem igazad vann...
2013. jan. 1. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így, de soha egyik barátnőmet sem irigyeltem, mert olyan ótvar pasikat szedtek össze - már elnézést kérek - hogy inkább kimenekültem volna a világból, minthogy az ő helyükben legyek. Érződött, hogy mindegyikük csak kényszerből jött össze a pasival, hogy "legyen már valaki", aztán persze szakítás is lett a vége.

Akkor biztos nehezebben viseltem volna, ha az egyik barátnőm egy számomra vonzó pasival járna.

De szerintem ne foglalkozz ezzel, ne legyen emiatt rossz érzésed, mert könnyen fordulhat a kocka.

2013. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

velem ugyanez a helyzet csak éppen 21 vagyok...es ami ront a helyzeten, hogy a napokban a legjobb barátnőm is bepasizott...aminek persze örülök..csak olyan fura h már neki is van valaki :S

azt énis csak ajánlani tudom, hogy csak azért, hogy legyen valaki, ne szedj össze senkit...

próbálj esetleg neten ismerkedni...lehet sosem fogsz találkozni az illetővel akivel irogatsz...de néha jó móka...es ha netan kifogsz valami normálisat, aki lehet még bokolni is fog neked...jobban fogod magad érezni...és kitudja, lehet még össze is jösz valakivel...

esetleg járj el szorakozni...ismerkedj...nemkell állandoan a tanulásra koncentralni...persze elhanyagolni sem...de addig élj még fiatal vagy...

amugy akinek sokaig nincs senkije...az minden bizonnyal egy örökre szolo pasit fog ki ;) de tényleg...szoval ne buslakodj...

remélem segitettem :)

2013. jan. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, nagyon aranyos vagy :)
2013. jan. 4. 20:12
 10/13 anonim válasza:
elterelésnek találj magadnak egy srácot, aki normális, nincs semmi nemi úton terjedő betegsége:legyetek SZEXBARÁTOK.
2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!