Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, voltatok olyan helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, voltatok olyan helyzetbe amikor a pasi intenzíven udvarolt, majd amikor lehetett volna valami nem lepett Hanem visszavonult?

Figyelt kérdés
Értem ezelőtt pl. a ki nem használt csók helyzeteket..
2016. jan. 21. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak beijedt
2016. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok de volt, már ilyen igaz fordított esetben. Elmeséljem neked hogyan volt? Mikkor még kicsi, icci, picike voltam akkor történt. Mindig meg írattam a leányzóval, a házi feladatomat. Kaptam tőle, egy csókit mikkor vissza hozta. Sokáig udvarolt nekem, vagy fél évig! Lehetett volna közben esélyem, meg csókolni vagy bármi. De nem tettem, mert kicsit kéretem magamat. (Lehet hogy téged, közben meg ismert, és nem tetszett a belsőd ezért, is nem akar tőled semmit sem.) Na vissza térve, sokáig fél évig kéretem magamat. Utána egyik kiránduláson, máshogy álltam hozzá. Kicsit közeledtem felé, meg hívtam egy fagyira elnyalogattuk együtt. Később meg csókoltam! Jaj de szép is volt, remélem tudtam segíteni.
2016. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam. Mái napig sem tudom, hogy miért nem használta ki a helyzetet (kettesben, a szobájában, az ágyon összebújva filmeztünk), én abszolút benne lettem volna akármiben. Egész kicsit kérettem magam, de arról szerintem ő is nagyon jól tudta, hogy csak játék, mert a végén egyre közelebb és közelebb kerültünk... és semmi. Se csók, se tapi, se semmi. Őszintén nem értem, mi volt a probléma, még barátnője sem volt, és ő hívott át magához (meg ő volt az, aki közel húzott, hogy összebújva legyünk, vagy nekiállt gitározni tanítgatni, vagy ilyesmi). Tényleg nem vágom :D
2016. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vette a jelet, (lásd Ted így jártam anyátokkal :D)
2016. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm volt 2 ilyen helyzetben is, én szerencsére nem :).


1. hülyítette a barátnőmet, aztán visszavonult, hogy "hát, nem egy felekezetből vagyunk, anyunak ez nem tetszene


2. simán szociális analfabéta volt, néha közeledett a barátnőm felé, néha visszahúzódott, néha poénkodott, néha visszavonult... akkor hagyta ezt az egészet abba barátnőm, amikor már kb. meghívta randira a srácot, pedig nagyon az elvei ellen volt, és az hümmögött meg mismásolt. Aztán a srác csodálkozott, hogy nem akar vele barátnőm beszélgetni :D.

2017. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!