Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szimpatikus az írásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szimpatikus az írásai alapján az élőben is az lesz?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata írjon történeteket...

Vagy nagyon mellé fogtatok,csalódtatok?

Mi a véleményetek?



2017. máj. 10. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2017. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mar jo par eve tortent: neten ismerkedtem, es az egyik srac nagyon szimpi volt. Kep alapjan bejott (feszes izmok, minimalis haj). Jol el tudtunk beszelgetni, mindig meselte, milyen aktiv eletet el, szeret sutni-fozni stb. Par levelvaltas utan talalkoztunk. A dobbenettol kb szohoz sem jutottam: a kepekhez kepest volt rajta legalabb plusz 30 kilo, ugy nezett ki, mint a michelin baba. Ennek ellenere nem hagytam rogton fakepnel, hanem beultunk egy kavezoba. Folyamatosan csak panaszkodott, hogy vele mennyire kib...szott az elet, hogy a munkahelye fizette volna neki az egyetemet, de targyankent csak az elso vizsgat. Es ez milyen felhaborito, hiszen ki az, akinek minden vizsga sikerul elsore, es ezert o elbukott egy jo lehetoseget... Soha tobbet nem beszeltem vele...
2017. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért tisztázandó, hogy mit s mennyit nevezünk írásnak;)

Fejecskék meg szívecskékkel teli sorok 2-3 szavas "mondatok", amelyeket látni manapság...mit csodálkozik valaki a csalódáson akkor vajon...

Részemről e találkozásoknak a naplemente-csillagos ég vetett végett, mert bizony elbeszélgettük az időt...emberre válogatja ezt is bizonyára.

2017. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
So-so. Neten általában nagyobb mellénnyel vannak az emberek felöltözve.
2017. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem keresek neten kapcsolatot viszont hallottam történeteket barátoktól. Az, hogy neten jót dumáltok esetleg a külseje is szimpatikus nem jelent semmit, még érhet hatalmas csalódás.

Van olyan barátnőm aki tinderezik, a jó beszélgetés nem egyenlő a szikrákkal, lehet a másik ápolatlan, bunkó, lehet furcsa szokása, számodra irritáló beszédhibája, vagy tényleg csak szimplán nem tetszik valamiért annak ellenére, hogy egy normális helyes pasas.


Ha csak szimplán egy havert keresel szerintem kevésbé lutri, egy baráttal nem tervezel közös életet sem testiséget, kevesebb dologban kell "megfelelnie" a másiknak.

2017. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!