Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudjak csinaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudjak csinalni es hazassagban is vagyok? Fontos, tobbi lent!

Figyelt kérdés
van egy volt kolegam , nem hagy beken facebookon , fenyeget egy keppel mar reg , amit ki tett most ,de letorolte ,azert tette ki,mivel reg nem irtam neki ! mondtam neki hagyjon beken , mert ugy sem lehet semmi koztunk , de ezt nem erti , csak fenyeget a keppel , egy kozos kep rolunk mint kolegak , de ha valaki meglatja , ugy jon ki hogy ideni kep!! ha letiltom ugy is a kepem kiteheti , en meg ha letorlom a facebookot , ugy is !! a ferjem nem tudja ezt , de nincs sok es megfogom mondani hogy mint zaklat ! azt mondja megsertettem ot , , de mondtam neki ezelott par eve , hogy nem lehet semmi koztunk ! belemesett , depresszios !! mit tudjak csinalni valami otlet ?? o 31 eves , en meg 23 ! baratnoje nincs ,mert nem bizik senkiben !

2017. máj. 10. 21:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
es sirtam is , nem tudom mi tevo legyek , a ferjemmel szeretjuk egymast , feltekeny , nem ertene meg nagyon , mert ismeri kicsit latasbol ... es mar kikeszultem , azt mondtam egy nap inkabb meghalok ,es bekeben leszek ! :(((
2017. máj. 10. 21:45
 2/22 anonim ***** válasza:
Előzd meg. Tedd te ki a képet, és írd alá, hogyan készült.
2017. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
es miert?? meg roszabb lenne szerintem , mindenki latna , stb ...a kerdesemre valaszolj mit csinaljak , mert nem erti meg hogy nem akarok semmit !!!!!!!
2017. máj. 10. 21:56
 4/22 anonim ***** válasza:
A zsarolás bűncselekmény, mondd neki, hogy feljelented, ha nem hagyja abba. A férjednek pedig szólj az esetről, mert a titkolózásba bele fogsz őrülni.
2017. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
feltornem a facebookjat , ha lenne kodom ! :D de sajnos nincs
2017. máj. 10. 22:06
 6/22 anonim ***** válasza:
Hajlandó vagy ésszerű megoldásokat is fontolóra venni, vagy csak sírni akarsz, öngyilkosságról fantáziálni és facebook kódokat feltörni? Beszélj a férjeddel, mondd el hogy zaklat vagy ne foglalkozz a képpel, ha meglátod, hogy kitette, akkor meg mondd el a férjednek hgy ez régi kép és a csávó kettyós. Amúgy ha kiteszi a képet, alá is kommentelhetsz hogy egy hazug állat és téged akar lejáratni mert képtelen egy csajt felszedni.
2017. máj. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cuccot szìvsz?? Hadoválsz itt össze-vissza!

Mièrt rettegsz ennyire egy kollègától??

Biztos van vaj a füled mögött, különben a fèrjedhez fordulnál segìtsègèrt ès nem titkolóznál előtte!

2017. máj. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen beszélj a férjeddel, így kétség nem férhet ahhoz,hogy Te nem akarsz ettől a pasitól semmit. Esetleg a férjed is beszélhetne Vele, határozottan kérje,hogy ne hozzon kellemetlen helyzetbe.


Egyébként azon megakadt a szemem,hogy ez a pasi reklamált,hogy régen írtál Neki...Szerintem valahol, valamikor adtál Neki egy pozitív jelzést ami a Részedről lehet,hogy csak egy kollegális kedves gesztus volt, Ő viszont félreértette.


Töröld ki az ismerőseid közül és állítsd be úgy az idővonaladat,hogy ne tudjon az engedélyed nélkül bejelölni. Persze fotót tehet ki, de ha a nevedet nem jelöli be esetleg nem annyira feltűnő.


Ha beteg (agyilag) viszont nehezen tudsz Vele bármit is kezdeni, akkor inkább magadat óvd mint Őt kérleld, támadd, mert az még fokozottabb agressziót válthat ki Belőle.

2017. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igen o felreertette , en csak mint kolega beszeltem vele ! ! :(
2017. máj. 11. 08:03
 10/22 A kérdező kommentje:
hogyan szoljak a ferjemnek ? mondjam van egy volt kolegam akit o ismer , es fenyeget ? de mi lesz a keppel , ha a kep nem lenne , akkor semmi akadaly nem lenne , nem tudna mivel fenyegetni , mert mas bizonyitek nincs is amivel fenyegessen , csak az a kep ! ezt jelenti, mint kolegaval kepet csinalni , mas is vigyazzon az ilyenekre !!
2017. máj. 11. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!