Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nyitott házasságban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy ha meg van beszélve a férj és feleség között, hogy néha belefér, hogy mással is lefekszenek, akkor ha megtörténik, be is számolnak arról a másiknak? Vagy amikor elmennek mondjuk a "randira", akkor tudja a másik hogy hova mennek, vagy ugyanúgy van egy fedő sztori, mintha mondjuk megcsalná?

2017. máj. 3. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nyitott, mert nem kell titkolni. Nyilván azért részletes beszámolót nem tartanak róla. :)
2017. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én inkabb úgy értelmezem, hogy nem kell szégyellni hogy megtortent mondjuk. De az nekem elég furcsa lenne, hogy szívem ma este ne várj vacsorára mert elmegyek d...gni. Gondolom nem így történik. Mert attól még lehet rossz érzése a másiknak hogy éppen mással van a párja. Vagy nem?
2017. máj. 3. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az változó lehet. Megbeszélés kérdése
2017. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt is meg kell beszélni.

Amúgy nem szoktak róla beszámolni tapasztalatom szerint.

2017. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak ismerőseim, ők tudnak ezekről,nyilván nem részletesen
2017. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is változó. Van ahol nem akarják tudni mit csinál a másik, van ahol meg igen. Gondolj arra, hogy kifejezetten van akit az izgat, hogy a párja mással van. Akár nézné is.
2017. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez valahogy úgy működhet hogy egy hónapba egyszer mikor hogy el megy mind a két fél haverokkal, barátnőkkel szórakozni ha történeik valami akkor történik de és szerintem ez tabu. Mind a ketten tudják hogy mi volt ha volt és ennyi.

Gondolom ha ez csak a szexről szól akkor kell egy olyan szabály hogy nem járnak össze ugyan azzal az emberrel hogy véletlenül se alakuljanak érzelmek.

2017. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik mint minden más, a felek megbeszélik, hogy hogyan szeretnék működtetni.
2017. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nyitott házasságban élek, és nálunk pl. a feleségem nem szereti hallani a részleteket, de azért általában tud róla, ha megtörtént (rákérdez, elmondom, ennyi). Én viszont részletesen kikérdezem, mit csináltak, milyen pózban, hogy élveztek el stb., mert engem izgat, közben maszturbálni szoktam. De gondolom ez páronként változó, hogy ki mennyit, hogyan kommunikál erről.


32/F

2017. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, valakit felizgat ha a másik elmondja :). Ehhez viszont egy párnál nagyon erős lelki kötődés kell,hogy nyíltan beszéljenek erről részletesen oda vissza. Ritka az ilyen, aki őszintén szeret, de nem birtokol. Amúgy olyan, mint a barátnőddel, vagy lakótárssal élsz az egyetem alatt. Néha kibeszélitek, néha nem. A lakótársadnak sem mindig mondod, hogy most dugni megyek, főleg ha nem is lehet tudni mi lesz belőle.
2017. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!