Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint nő kérdezem :ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint nő kérdezem :ha kiderül az exről hogy meleg?

Figyelt kérdés
Régóta jó barátok vagyunk,nem vagyok féltékeny,nem vagyok prűd-mki azt csinál a szexuális életében amit akar,de miért zavar ez mégis ? Egyszerűen nem tudom felfogni ezt a beállítottságát.Pedig laza a felfogásom,de vele kapcsolatban ezek szerint nem.Nulla érzelmem van irányába,ezért nem értem.
2017. máj. 12. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vonatkoztass el a konkrét információ jellegétől, attól, hogy meleg. Inkább az zavar szerintem, ami bármilyen más infó esetén zavarna, hogy utólag derül ki egy ilyen fontos dolog a másikról. Valószínűleg azon is fennakadnál, ha megtudnád, hogy régen volt egy nagyon komoly betegsége, vagy rendőrségi ügye volt, vagy milliomos, vagy bármi. Szóval valami olyasmit, amit az embernek illene tudnia, ha már együtt van valakivel. Ez utólag is fura érzés, akkor is, ha nem érzel már iránta semmit.
2017. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem meleg, hanem biszex, ... ha jól értem a kérdésedet.
2017. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
akkor nem tűnt fel amikor könyékig voltál a s@ggében? :D
2017. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert a szexualitás köré manapság hatalmas feneket kerítenek, ami az ember életének szerves része, te pedig sokáig együtt voltál vele, és mégsem tűnt fel ez a hatalmas dolog (=mindvégig félreismerted) és ezért becsapva érzed magad.
2017. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!