Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "normális" - az itt nyomuló kitalált karakterek játéka?

Figyelt kérdés

Tehát felregisztrál egy névvel és olyasmiket válaszol,hogy népszerű legyen a nők esetleg férfiak körében...


Néha elejt egy-egy infót,hogy ő sportol,meg művelt,

-persze jóképű meg megértő ....-tehát fest egy színes képet magáról.

(Van bugyilecsúsztató szövege vagy éppen alsónadrág -az a másik véglet.)

Privátozik,kedves -megnyerő....-de ha kilóg a lóláb'...eltűnik -esetleg új néven-vagy több néven regisztrál...


Ez mire jó - miért csinálja?


Nem írok direkt neveket,de ez olyan gagyi dolog ...-miért kell ilyen trének lenni?


Ma már ilyen kevesen vállalják fel önmagukat?



2017. máj. 13. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Valoszinuleg minden ertelemben ures az eletuk, es olyan akarat gyengek, hogy keptelenek megvalositani onmagukat, vagy legalabbis egy normalis eletet
2017. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

És te még nem is láttad azt amikor az oldal egyik fenegyereke még a kitalált barátnőjének is csinált profilt és önmagát dícsérte :D Számomra ez a mélypont máig.


De amit mondasz az sem helyes. Bár ez viccen kívül a középkorúak "játéka" az oldalon (+40-es banda), akik mindenkit meg akarnak győzni, hogy az ő házaséletük a menyország, legitim a félrelépés aminek a feleségük még örül is... És lepontoznak, ha Popper Pétert idézve megkérdezed: "Ön mióta impotens?"

2017. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam,hogy nem ömlenek majd a válaszok...-mint a bikinis vagy cicis fotókra....


De örülök,hogy mások is észlelték ezt,és ez nem vált teljesen 'etelonná' .

2017. máj. 13. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit túlbecsülitek az oldal jelentőségét, és nagy probléma a nem rendeltetésszerű használat is. Az oldal túlnőtte a funkcionalitásának a kereteit, vagy épp eltávolodott tőle. Legalábbis ebben a kategóriában. Ez a kérdés is annak a jele, hogy túl sok időt töltesz itt. Sokkal inkább a saját életed helyrehozásával kéne törődnöd, ahelyett, hogy mások hogy teszik tönkre a magukét.
2017. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

A kérdés inkább az, hogy mennyire normális az amikor a nekik nem tetsző kérdéseket kiírókat kitalált, sokadik regisztrációnak hiszik egyesek :)


Egyébként meg sorosgyuri, és az ufózsidók állhatnak a háttérben, akik gyurcsány kottájából játsszák :D

2017. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6 éve használom az oldalt, volt időszak mikor intenzíven részt vettem a kategóriában, volt mikor hónapokig vagy 1 évig rá se néztem.

viszont ennyi év távlatából még mindig ugyan azokba az arcokba botlok, hiába más a nevük, vagy név nélkül írnak a stílusuk egyből elárulja mindet.

ezt csak azért mondtam el, mert szerintem k.va szánalmas, hogy sokan még évek múltán sem voltak képesek kialakítani egy épkézláb életet.

holott nem fiatalokról, hanem közel (vagy már rég elmúlt) 30-asokról beszélünk.

ugyan az a sírás megy, vagy éppen ugyan az az önajnározás, mint évekkel korábban.

fénykorát a kategória valamikor 3 évvel ezelőtt élte, akkor még lehetett találkozni normális emberekkel, normális baráti kapcsolatokat kiépíteni.

persze akkor is sok volt a troll, akik az anonimitás homályába burkolózva voltak jelen az oldalon.

de őket hamar ki lehetett szűrni.

most inkább a kétszínű és köpönyegforgató emberkék vették át az irányítást.

ja és hogy a kérdésre is válaszoljak, nekik valószínűleg nincs normális életük (talán soha nem is lesz), frusztráltak, megkeseredettek és magányosak.

ezért a napi "elismerést" vagy nevezzük inkább "örömnek" ilyen módszerekkel próbálják elérni.

2017. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#8. Abszolut igaz és egyetértek,bár én csak másfél éve-talán kettő nézelődök itt -( te jó régóta vagy itt).


Furcsa privátba írta nekem valaki:-,hogy a napi 'slepp , hogy-hogy nem írt a kérdés alá?


Talán önmagukra ismertek....


Az életben is van elég képmutatás,csak azt nem értettem soha arc nélkül- miért van szükség rá?

2017. máj. 13. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális, elég abnormális dolog ha valakinek az a legjobb elfoglaltsága, hogy egy anonim oldalon másokat átver és magát fényezi. Amúgy nem új ez a jelenség, nagyjából 10 éve látogatom az oldalt kisebb-nagyobb sűrűséggel, ilyen emberek voltak akkor is és valószínűleg lesznek is mindig.
2017. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!