Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 éves férfiakat kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 éves férfiakat kérdezném. Hogyan öltözzön a nő randira?

Figyelt kérdés
Nagy baj,ha nem szoknyàban,magassarkúban megy? Rossz az idő mostanàban és amúgy is zavarna engem, ha nagyon ki lennék öltözve.A stilusom laza de csinos,nőies.Amúgy is csak beülnénk valahovà egy sütire meg sétalnànk.
2017. máj. 13. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Öltözz úgy,ahogy Neked jólesik,amiben igazán jól érzed magad.
2017. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Általában az első 1-2 randin munka után szoktam találkozni, akkor meg az van a legtöbb nőn, amiben dolgozik.


Engem nem zavar, ha nincs rajta kiskosztüm tűsarkúval, de pl én business casualban szoktam menni, mert azt hordok melóban

2017. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Úgy öltözzön, hogy ne feszengjen, hanem jól érezze magát. Én személy szerint nem szeretem, ha túlságosan kicsípi magát. Legyen természetes, ahogy a hétköznapokban öltözik.
2017. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy hogyan öltözik, csak bugyit ne vegyen fel.
2017. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Őszintén, ha úgy öltözöl, hogy nem érzed magad kényelmesen, milyen lesz az a beszélgetés, randi? Túl oda teszed az öltözködést, max kivívod, hogy meg akarjon minden kép dugni a pasi. Akkor meg már rád, lehet nem is figyel a pasi. Meg sem ismer kicsit sem, csak, ezt a nőt ágyba kell vinni.
2017. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

"business casual"


Gyere le jó isten, ez mekkora ratyi duma :DDD

Business Casual xDDDDDD Széthalok :DD

2017. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szeretem a szűk nacikat,felsőket,amik szépen sejtetik az alakot.Szeretem a feketet.Elegansan,rafinaltan szexis.Egyszerre csak egy,de feltunően szép ékszer,nőies de kényelmes cipő,mondjuk egy nem túl magas sarkú topanka.Szép,de túl erős smink.Ez igy nem túl egyszerű és lehangoló?
2017. máj. 13. 19:10
 8/17 A kérdező kommentje:
-nem túl feltűnő smink.
2017. máj. 13. 19:11
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
De, ez nagyon egyszerű és lehangoló, valamirevaló nő a sarki fűszereshez se megy le így.
2017. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem pl a leggings is nagyon tetszik. ha jó alakod van, az nagyon jól tud állni.
2017. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!